Boudicca - عطر ادکلن برند بودیکا

کشور: انگلستان
فعالیت اصلی: رایحه ها
وب سایت مارک: لینک
طراح

بودیکا یک خانه طراحی مستقر در لندن است ، بودیکا در سال ۱۹۹۷ به عنوان بیان صرفاً هنری در گالری های هنری و سایر فضاهای نمایشگاهی طی ۴ سال اول آغاز شد تا اینکه در سال ۲۰۰۱ بودیکا توسط شورای مد انگلیس دعوت شد تا در هفته مد لندن رسماً ارائه شود.

بودیکا از حدود ملکه انقلابی باستان از تقریباً نامگذاری شده است. ۶۰AD که با وحشیانه با رومی ها جنگید و زمین لندن را سوزاند. هنوز هم باستان شناسان از لایه قرمز زیر لندن به عنوان “لایه بودیکا” و یک دیدگاه رمانتیک Thornycroft ، یک مجسمه بزرگ ، از ملکه بودیکا (AKA Boadicea) و دخترانش که امروز در خارج از مجلس پارلمان نشسته است ، یاد می کنند.

بودیکا یک خانه طراحی است که به دلیل یکپارچگی ، عمق طراحی و توجه به جزئیات مورد احترام است. بودیکا مجموعه هایی را ارائه می دهد که عمیقا مورد تحقیق و طراحی قرار گرفته اند در حالی که به زیبایی در بهترین پارچه های اروپایی اجرا می شوند ، همه با توجه جدی به تناسب و پایان هر لباس. این لباس ها لباس هایی است که قرار است در طول عمر پوشیده شوند و در مقادیر محدود تولید می شوند ، به فرد اجازه می دهد تا انحصار پذیری بالایی را در مالکیت خود احساس کند.

بودیکا ضد توده است. یک تنش مردانه و زنانه در کار آنها وجود دارد که باعث می شود هر مجموعه بودیکا از طریق خیاطی فوق العاده ساخته شده بطور ذاتی زنانه و در عین حال جذاب و آندروژنی باشد.

بودیکا یک عطر جدید تجاری است. طراح بودیکا دارای ۲ عطر در بازار عطرهای ما است که همه آنها در سال ۲۰۰۸ به بازار عرضه شده اند.  طراحی که روی رایحه ها کار کرده Geza Schoen است.

انزو گالاردی