دانستنی های عطر

عطر ادکلن مردانه آمواج باندلس ۲۰۲۱

آمواج به تازگی از جدیدترین ساخته های خود رونمایی کرده است: عطر ادکلن مردانه آمواج باندلس و عطر ادکلن زنانه متیریال. همانطور که خانه عمان اظهار داشت ، “آنها با هم در اعماق خیالی سینتتیک غرق می شوند و بیداری بشریت را به تازگی وجود ناب به تصویر می کشند ، و با لذت آزادی تازه پیدا شده ، فارغ از هرگونه تعصب و تبعیض.” عطر ادکلن مردانه آمواج باندلس و عطر ادکلن زنانه متیریال، هم عطرهایی هستند که خاطره ای از زندگی ما را به یاد می آورند که لذت های ساده واقعیت روزمره بود و با سبکی و آزادی ظاهری که داشتیم ، خوشبختی حاصل می شد. هر دوی آنها خلاقیت های سنتی چوبی-تند-عنبر هستند که توسط دو عطرساز خانم: کارینه وینچون-اشپنر و سسیل زاروکیان به مدیریت خلاق رنو سالمون امضا شده اند.

توسط ماهی رنو ، بی حد و مرز توصیف شده است: “یک انفجار شادی ، یک سرخوشی زودگذر ، ترجمه کننده تنش عمودی است که به کسانی که می خواهند بی اندازه جهان را در دست خود محصور کنند ، قدرت می بخشد. این انرژی مشتاق و سرزنده انعکاس نور خورشید است که از شبنم می پرد برگهای جنگل قبل از محو شدن در میان شاخه های غرغره و بوسیده بوس ، در اشعه ها از طریق یک تاج گل پر از درخت می لرزد و درختان پوست رنگین کمان را چرا می کند. ” این آیین بهار از طریق تنهایی از ادویه جات ، شفاف و واضح ، که در سایه درختان عمیق و غمگین رقصیده زنده می شود. تضاد کامل برگ دارچین گرم و پرتقال عالی خون که توسط یک زنجبیل میوه ای ساخته شده است ، جای خود را به قلبی می دهد که برگهای رزینوئید و شکننده مرام برگ می زند ، به نوبه خود عسل و تلخ می شود ، در حالی که اینجا و آنجا هل کامفرایی را جرقه می زند ، لقمه سرد آن را بر روی زنجبیل می گیرد لهجه های روغن پاپیروس قبل از محو شدن در تیرگی ملایم عصاره CO2 وانیل ماداگاسکار کمیاب و ابریشمی. پشت سر چادر اوکماس ، بالسام گرما و لزج خود را ، کندر و المی و دودی گایاک چوب منتشر می کند ، موم بودن آنها تأکید می کند که یک بوربن وانیل مطلق تر ، حتی میوه تر ، ثروتمند تر ، مانند نگین جنگل بسیار لرزان است.

الموندو
تدوین گران الموندو و معرفی عطرهای تابستانه ۲۰۲۰ در آلمان

Boundless Amouage for men 100 - عطر ادکلن مردانه آمواج باندلس 2021

“وقتی آمواج باندلس را خلق کردم ، می خواستم با ایده” چوب طلایی “و دروازه ای به یک جنگل انبوه که در آن انواع مختلف اسانس های چوب قابل درک است ، بازی کنم. من از جنبه خام ریشه وتیور ، اثر دودی چوب گایاک و رنگهای خاکی پچولی استفاده کردم که توسط خزه بلوط پشتیبانی می شود. من بازتاب پرتوهای خورشید را از طریق شاخه ها با مواد طبیعی که نور و رنگ طلایی را تداعی می کنند ، مانند وانیل ، هل و زنجبیل یا حبوبات: کندر ، بنزوئین ، لبدانوم و مرم نشان می دهم. “کارینه وینچون-اسپنهر اظهار داشت.

عطر ادکلن مردانه آمواج باندلس ۲۰۲۱

Boundless Amouage for men

نت مهم: روغن پرتقال خون ، روغن هل ، کربن زنجبیل ، روغن المی.

نت های قلب: وانیل بوربن مطلق و کربن ، بنزوین رزینوئید.

نت های پایه: روغن چوب گایاک ، روغن پاپیروس ، کاکائو مطلق ، تنباکو مطلق ، بلوط ماس مطلق ، کندر مطلق و روغن ، رزینوئید میرا ، روغن وتیور ، روغن پاچولی.

تصاویر این عطرها از طریق چشم هنرمند بلژیکی لوئیز مرتنز ، که با دونفره طراحی سوئدی-بلژیکی ، استودیو کورکینو ، همراه بود ، ثبت شده است. بسته بندی ، طراحی شده توسط بیل رادزینویچ ، طراح انگلیسی ، از “درختان پوست رنگین کمان” الهام گرفته شده است در حالی که پالت رنگ منحصر به فرد بطری ها به طور ویژه توسط مدیر هنری فرانسوی ، جروم فایلانت-دوما ، ساخته شده است. این دو نفره توسط موسیقی متن های ویژه تولید شده توسط تهیه کننده موسیقی بلژیکی ، کوپال ، سرناد می شوند.

الموندو
ادکلن فرانسیس کرکجان باکارات رژ ۵۴۰ اکستریت

عطر ادکلن زنانه متیریال و عطر ادکلن مردانه آمواج باندلس  از اواسط آوریل ۲۰۲۱ در همه بوتیک ها و توزیع کنندگان آمواج در سراسر جهان در دسترس است و می توان آنها را از طریق وب سایت رسمی امواج به صورت آنلاین خریداری کرد. هر دو رایحه ۱۰۰ میل به صورت ادوپرفیوم با ۲۵٪ روغن عطر است و می توان آنها را با قیمت هر یورو ۳۰۰ خریداری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *