Bruno Banani logo - عطر ادکلن برند برونو بنانی

کشور: آلمان
فعالیت اصلی: مد
شرکت مادر: Coty

برونو بنانی جانشین یک مدل لباس زیر GDR (Trikotex) است و در کمنیتس (کارل-مارکس-اشتاد سابق) واقع شده است.

ولفگانگ جاسنر در مورد تولد مارک فرقه ای برونو بنانی: “شرکت VEB سابق (شرکت های دولتی در GDR) Tricotex در سال ۱۹۹۳ منحل شد. از ۲۵۰۰ شغل قبل از تحول سیاسی فقط حدود ۲۵۰ کار در شرکت های جدید حفظ شده بود. آینده ای ندارد؟ نه! من با کلاوس یونگنیکل ، مدیر عامل کارخانه نساجی Mittelbach (تقریباً ۳۰ کارمند) آشنا شدم و به او در مورد ایده من برای تولید و تولید یک مجموعه لباس زیر طراح جداگانه توسط یک شرکت تولید کننده کمیسیون گفتم. این بخش اکنون بود در ایالات متحده آمریکا کاملاً تاسیس شده و قبلاً به موفقیت رسیده بود. گسترش دامنه نفوذ آن به اروپا فقط مسئله زمان بود. “

۱۹۹۴ سال راه اندازی موز bruno بود و ۱۹۹۵ سال ایجاد تصویر تجاری بود. مارک برونو بنانی بخاطر انجام کارهایی که سایر شرکتها انجام نمی دهند مشهور است. موزیک bruno با کلی آزمایشات مربوط به تجارب مرزی که به شکل دادن به شکل برند کمک می کند ، همه کلیشه ها را از بین می برد. برونو بنانی با فیلم “Frozen Souls & Beating Hearts” ، که در کوههای راکی ​​در کلرادو فیلمبرداری شده است ، این موضوع را آزمایش می کند. در نقش اصلی ، خط “لباس زیر مناسب شما”. در نقش های مکمل و همچنین بسیار خوب برای تماشای ، اسنوبورد بازان جوان سکسی. همه در دامنه های تند راکی ​​با شیب ۷۰٪! با صحنه های خارق العاده و سورئالیستی برفی به خانه برگردید ، و به سرعت با موسیقی بی نظیری پشتیبانی می کنید – چیزی کمتر از دوتایی آلمانی Tab Two – و یک شاهکار کوچک با ترکیب موسیقی ، اکشن و مد آماده است.

سال ۱۹۹۶ با ۱۰ هزار کیلومتر از طریق کویر شناخته شد. سفر به منطقه افسانه ای طلای اوفیر در آفریقا. آزمون ماجراجویی به سرعت به یک آزمایش شدید برای برونو بنانی تبدیل شد. دلیل این امر آنست که طی ۱۲۰ روز باید از ۱۰ هزار کیلومتر صحرا عبور می شد. در طول آزمایش ماجراجویی ، آشور موزر ، گورو اعزامی و یک تیم منتخب ، دنباله رو قرن ها جویندگان طلا را دنبال کردند. برونو بنانی از این سفر تاریخی منحصر به فرد حمایت کرد و تیم تحقیقاتی را با لباس زیر از خط “Your Perfect Underwear” مجهز کرد. محققان در سفرهای خود با طوفان شن ، شیر ، کمبود آب و شبهای یخبندان روبرو شدند. این چالش ها را می توان به راحتی با موز bruno کنترل کرد ، زیرا این آزمایش نشان داد که محصولات موز bruno دارای فرسودگی زیادی هستند. این اعمال ارزشمند بودند: برونو بنانی اکنون اولین خط لباس زیر است که نماد “Adventure Adventure” را حمل می کند.

در ۱۵ مه ۱۹۹۸ ، برونو بنانی اولین تولید کننده لباس زیر طراح در جهان شد که اولین آزمایش عملکرد را در شرایط بی وزن در ایستگاه فضایی روسیه MIR با مجموعه “لباس زیر پویای شما” انجام داد. هدف اصلی این مأموریت بی نظیر تناسب و راحتی انجام آزمایش های بسیار سخت مواد و بار بود تا بتواند امتیاز “Space Proofed” را به مجموعه اعطا کند. در تاریخ ۱۳ آگوست ۱۹۹۸ سرانجام زمان آن فرا رسید. برونو بانانی در راکت معروف سایوز در بایکونور قزاقستان به ایستگاه فضایی MIR راه افتاد. زمان پرواز: ۴۸ ساعت. نیکلای بودارین ، مهندس ارشد پرواز ، بلافاصله آزمایشات را آغاز کرد. وی این مجموعه را در طول برنامه تناسب اندام روزانه خود در ماژول پایه MIR با رطوبت نسبی ۹۰٪ هوا آزمایش کرد. هیچ نتیجه دیگری انتظار نمی رفت: کشش و تناسب پویای مجموعه فوق العاده او را تحت تأثیر قرار داد.

در سال ۲۰۰۰ ، برونو بنانی نسل جدید ساعتهای “Quant” را طراحی کرد و در سال ۲۰۰۱ به آزمایش فوق دریایی “اثبات فشار”: در پایین مثلث برمودا رفت. این اولین بار بود که لباسهای زیر طراح برای اهداف تجربی به پایین اقیانوس برده می شد.

در طی سالها ، در میان بسیاری از فعالیتها ، برونو بانانی سرعت (۲۳۹،۶۹۷،۹۶۴.۹۴۸ کیلومتر در ساعت) را ثابت کرد. مسابقه دادن و برنده شدن – اولین مسابقه در فضا ؛ طراحی با هنر روبرو می شود (۲۰۰۵) ، اولین سقوط در زیر آب (۲۰۰۶) ، اردوگاه صلح و مسابقه موفقیت …

طراح برونو بنانی دارای ۲۶ عطر در عطر ماست. اولین نسخه در سال ۲۰۰۰ ایجاد شد و جدیدترین آن مربوط به سال ۲۰۱۹ است. عطرهای برونو بانانی با همکاری برنارد النا و تیری واسر ، ساخته شده اند.

برنارد النا و تیری واسر.