دانستنی های عطر

عطر ادکلن گلیونت بخارا ۲۰۲۰

بخارا ، ازبکستان الهام بخش عطر جدید بوخارا است ، نهمین مجموعه از مجموعه گلیونت ، براساس سفرهای مالک برند نیک استوارد و الهام گرفته از مناظر ، صدا ها و بوی شهرهای جهان. این عطر توسط رالف شوئیگر ساخته شده است.

Bukhara Gallivant for women and men 2 - عطر ادکلن گلیونت بخارا  2020

مزارع پنبه ، زمین خشک با کانال های آبیاری زنده شده است. دیوارهای خشک و در حال فروپاشی شهر. مناره ها و مدارس ، حیاط های داخلی آرام. قطره آب در فواره ها. کوچه های بیابانی ، خانه های سفید با درهای آبی کمرنگ ، که توسط آفتاب و گرما سفید شده است. گرد و غبار در خیابان های باریک. کودکان می خندند ، در سایه بازی می کنند. یک کالیدوسکوپ از چهره ها: ازبکی ، تاجیکی ، ترک ، فارسی ، چینی ، مغولی ، روسی ، …. است.

Bukhara Gallivant for women and men 3 - عطر ادکلن گلیونت بخارا  2020یک شهر گچ رنگ پریده ، خانه های خشتی و آجری سفید برای محافظت در برابر آفتاب شسته شده است. هزار زیارتگاه و کاشی های فیروزه ای. کتابهای قدیمی شوروی در کنار ابریشم و ادویه جات و خز سنتی کاراکول فروخته می شود (فکر کنید کلاه و مانتو آستاراخان) پاسیو خصوصی ، انگور بالای سر درختان توت. لذت سفره – زردآلو ، گلابی ، و غذاهای خاص محلی – که “شرندانک” نامیده می شود – دانه های زردآلو بو داده و نمک زده. خیار و هویج در بازارها. یک شهر مشتاق ، باز صنعتگران و کارگاه ها. احساسی از وسعت آسیای میانه ، افق های بی پایان ازبکستان ، این کشور دو محصور در خشکی. و احساسی از صحرا در آن سوی شهر ، و نوید ماجراجویی …

الموندو
عطر ادکلن زنانه و مردانه بلو بلد ریچارد

Bukhara Gallivant for women and men 1 - عطر ادکلن گلیونت بخارا  2020

عطر ادکلن گلیونت بخارا ۲۰۲۰

نت آغازی: تره ، گلابی ، گشنیز ، ترنج

نت میانی: اوریس ، یاسمن ، میخک ، زردآلو

نت پایه: بنزوئین ، زعفران ، عنبر ، جنگل ها ، مشک

رایحه، عطر ادکلن گلیونت بخارا ۲۰۲۰

بخارا عطری چوبی ، تند و خاکی است ، که در اطراف اوریس معمایی ساخته شده است – یکی از مواد اولیه با ارزش (و گران قیمت) عطر. در دهانه تند ، میوه ای و درخشان همراه با نت های گل گوش ، گلابی ، گشنیز و ترنج. یک قلب چوبی گلدار با گل مینا و لمس یاسمن – دومی نشانه تأثیرات ایرانیان در این قسمت از جهان است. گل میخک و زردآلو رنگ و بافت را غنی می کند. و یک پایه از رزین بنزوئین ، زعفران ، عنبر ، چوب و مشک نرم پنبه ای.

 

 

مترجم : زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *