دانستنی های عطر

عطر زنانه باربری هر ۲۰۲۲

خط Burberry Her در چند سال اخیر به محبوبیت بسیار خوبی رسیده است. از ستون این مجموعه، Burberry Her Eau de Parfum که در سال ۲۰۱۸ با امضای عطرساز فرانسیس کورجیان عرضه شد، از نسخه های جدیدتر Burberry Her Blossom و Burberry Her Intense که هر دو در سال ۲۰۱۹ عرضه شدند، تا Burberry Her London Dream ارائه شده در سال ۲۰۲۰، باربری آنها را ارائه کرد. ترکیبی قابل تشخیص از ظرافت گاه به گاه در همه آن نسخه های محبوب.

تحت مجوز Coty، بازار از یک عطر دیگر در خط تولید Burberry Her برخوردار خواهد شد، که در ۱ ژانویه ۲۰۲۲ عرضه شد: BURBERRY HER EAU DE TOILETTE به عنوان عطری آزاد و با طعمی لذیذ معرفی شد.

این عطر خطاب به یک زن مدرن جسور است که عاشق ماجراجویی است. ماجراجویی او با طعم میوه ای خوشمزه شروع می شود و نت های گلابی سبز، توت فرنگی و توت فرنگی سیاه را ترکیب می کند. لمس روشن و تند از فلفل صورتی می آید و جلوه ای براق و تیز به میوه ها می دهد. قلب، دسته‌ای غنی از گل‌های دوست‌داشتنی را نشان می‌دهد: گل صد تومانی، گل رز، پیچ امین الدوله، و زنبق دره، که عاشقانه‌ای تازه و شیرین را روی مشک نرم و چوب سدر ایجاد می‌کند.

Burberry Her Eau de Toilette Burberry for women 1 - عطر زنانه باربری هر 2022

Burberry Her Eau de Toilette Burberry for women

عطر زنانه باربری هر  نسخه ۲۰۲۲

نت آغازی: گلابی سبز، توت فرنگی، توت سیاه، فلفل صورتی

نت میانی: پیچ امین الدوله، گل صد تومانی، گل رز، زنبق دره

رایحه پایه: مشک، چوب سدر

الموندو
معرفی عطر ادکلن جویسی کوتور اویی اسپلش

ادو تویلت باربری هر با همان شکلی که ادکلن قبلی خود دارد، با آبمیوه سبز روشن در داخل ظرف شفاف عرضه می شود. این عطر با قیمت ۱۰۹ دلار (۱۰۰ میلی لیتر)، ۸۵ دلار (۵۰ میلی لیتر)، ۶۵ دلار (۳۰ میلی لیتر) و ۳۰ دلار (رولربال) در میسی در دسترس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *