دانستنی های عطر

عطر مردانه کارولینا هررا بد بوی کوبالت پرفیوم الکتریک

عطر مردانه کارولینا هررا بد بوی کوبالت پرفیوم الکتریک
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Parfum Electrique

توسط میگل ماتوس

بدبوی دیگری در شهر وجود دارد که دوباره توسط خانه مد کارولینا هررا برای ما آورده شده است و این بار با نام بدبوی کوبالت پرفیوم الکتریک آمده است. به گفته این برند، این نسخه “یک چرخش جسورانه جدید در دوگانگی مردانگی مدرن ایجاد می کند – مفهومی که هر عطر بدبوی را تعریف می کند.”

لاین بدبوی شامل رایحه‌های چوبی آشنا برای استفاده روزمره می‌شود و آن‌ها برجسته نیستند. آنها فقط ظاهر یک مرد معمولی را تکمیل می کنند که به نوعی می خواهد با اثرات صاعقه شیشه ای احساس شیطنت کند. پس از بد بوی اصلی در سال ۲۰۱۹، این نام تجاری شروع به انتشار حاشیه های خود کرد و بدبوی کوبالت پرفیوم الکتریک جدیدترین آن است. کارولینا هررا می‌گوید: «تلفیقی از جذابیت معدنی و طراوت وحشی، این عطر انرژی‌بخش و پیچیده به ما بد بوی را در زیباترین حالتش نشان می‌دهد، الهام گرفته از خودش و مطمئن است که هر چیزی در کنار دوستان مورد اعتمادش ممکن است.»

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Parfum Electrique 1 - عطر مردانه كارولينا هررا بد بوي كوبالت پرفيوم الكتريك

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Parfum Electrique

خانواده بویایی: چوبی معطر

نت ابتدایی: فلفل صورتی و اسطوخودوس

رایحه قلبی: شمعدانی و آلو سیاه

رایحه پایه: آکورد ترافل، وتیور و چوب سدر

عطرساز: Domitille Michalon-Bertier

این رایحه، رعد و برق نمادین را به رنگ آبی کبالت مدرج باز تفسیر می کند. این برند می‌خواهد تاکید کند که طراوت و جذابیت عطر دوگانگی مردانگی مدرن را تعالی می‌دهد و آبی در بطری به قدرت دوستی اشاره دارد.

الموندو
عطرهای كريستين لوبوتين لوبي اينتنس ورد

تجسم مجدد رعد و برق نمادین از جهان پسر بد، پسر بد را در زیباترین حالت خود به ما نشان می دهد، الهام گرفته از خودش و مطمئن است که هر چیزی در کنار دوستان مورد اعتماد و محبوبش امکان پذیر است. و داشتن دوستی که پسر بدی است می تواند سرگرم کننده باشد، درست است؟

عطر جدید کارولینا هررا بدبوی کوبالت پرفیوم در بطری های ۵۰، ۱۰۰ و ۱۵۰ میلی لیتری عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *