دانستنی های عطر

عطر مردانه کارون امی موی کوم جی سوی ۲۰۲۰

عطر مردانه کارون امی موی کوم جی سوی ۲۰۲۰

در آگوست سال ۲۰۲۰ ، خانه فرانسوی کارون  جدیدترین عطر مردانه خود را به نام،  کارون امی موی کوم جی سوی ارائه داد. ترکیبی شگفت آور از فندق و وتیور پوششی. همانطور که توسط مارک گفته شده است ، ” عطر کارون امی موی کوم جی سوی احساسی ، پر جنب و جوش و اعتیاد آور است. با این ادو تویلت ، کارون عطر خوشبویی را برای مردی طراحی کرده است که خودش را همانطور که هست در آغوش می گیرد: آزاد و رها.

Aimez Moi Comme Je Suis Caron for men 4 - عطر مردانه كارون امی موی كوم جی سوی 2020

نت های کارون امی موی کوم جی سوی، جسارت و بی پروایی را که از ویژگی های بارز عطر کارون است ، تداوم می بخشند. برای آفرینش عطر مردانه جدید و منحصر به فرد کارون ، ژان ژاک ، رایحه بی نظیر فندق را انتخاب کرد. فندقی آتشین ، سبز و خوشمزه ، با رایحه های چوبی خاک و تنباکو حاصل از وتیور هائیتی ترکیب می شود. پیچیدگی این دوتایی شگفت آور با گریپ فروت پر جنب و جوش و طراوت تند زنجبیل افزایش می یابد. ترکیبی بی نظیر ، قوی و غیر قابل مقاومت و زیبا.

Aimez Moi Comme Je Suis Caron for men 3 1 - عطر مردانه كارون امی موی كوم جی سوی 2020

“دامپزشک طبیعی ما از یک زنجیره تأمین مسئولیت” برای زندگی “گرفته شده است. این به توسعه محلی در هائیتی کمک می کند ، حقوق و کار عادلانه ای را برای کشاورزان فراهم می کند و از اکوسیستم های جزیره محافظت می کند

Aimez Moi Comme Je Suis Caron for men 125ml - عطر مردانه كارون امی موی كوم جی سوی 2020

کارون امی موی کوم جی سوی ، همچنین به عنوان یک رویکرد دوستدار محیط زیست اعلام شده است. بسته بندی با بطری قابل شارژ بصورت زیست محیطی طراحی شده است .  این عطر مردانه منحصر به فرد کارون  به صورت ۱۲۵ میلی لیتر ، به شما امکان می دهد که، بطری خود را بارها و بارها دوباره پر کنید.

الموندو
معرفی سه عطر مردانه عامه پسند 2021

عطر کارون امی موی کوم جی سوی ؛ به صورت یک ادکلن ۷۵ میلی لیتری با قیمت ۷۵ یورو و ۱۲۵ میلی لیتر ادوتویلت، با قیمت ۹۸ یورو (وب سایت رسمی کارون) در دسترس است.

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *