دانستنی های عطر

عطر زنانه شنل پاریس – پاریس

عطر شنل پاریس – پاریس

Paris – Paris Chanel for women

بررسی عطر

نت ها: فلفل صورتی، مرکبات، گل رز، نعناع هندی.

Eau de Chanel جدید Chanel Paris – Paris بالاخره در فروشگاه ها و در وب سایت رسمی ظاهر شد.

عطر شنل پاریس – پاریس یک عطر رز-نعناع هندی است که همان طور که قول داده بودند، “پر از طراوت و سبکی” است.

راستش من از رایحه های گل رز و نعناع هندی خسته شده ام. تعداد آنها بسیار زیاد است، آنها معمولاً سنگین و قابل پیش بینی، غلیظ و غلیظ مانند خمیر هستند. گویی دو ماده پرمخاطب در حال حاضر کافی نیستند. پرتره یک خانم فوراً به ذهنم می رسد… نه، من طرفدار نیستم.

Paris – Paris Chanel for women 4 - عطر زنانه شنل پاریس – پاریس

با این حال، من Chanel Paris – Paris را دوست دارم. اولیویه پولژ آن را توصیف کرد، این یک گل رز-پچولی بی‌تفاوت است – مانند بوی یک کافه پاریسی در یک صبح بی‌خیال. گل رز غنی و خواستار نیست، و نعناع هندی خشن نیست – آنها لاس می زنند، انگار که تازه در آن کافه ملاقات کرده اند و در حال تبادل نگاه های مطلوب هستند.

عطرساز از صبح صحبت کرد، اما آن چیزی نیست که با بوییدن این رز چوبی احساس می کنم: این عطر ملایم است، اما خود گل رز تیره است. نه تاریک باشکوه، بلکه تاریک و روان مانند دود. گل رز قرمز زرشکی، چوبی و کمی تند است. مرکبات آن را در قسمت بالایی می‌چسبانند تا شکلی زیبا داشته باشد و لبه خشک ترش و تحریک‌کننده‌ای داشته باشد که شفافیت آن در طول توسعه به خوبی حفظ می‌شود – گل رز به صورت گل رز باقی می‌ماند.

الموندو
نت های بالایی عطر

Paris – Paris Chanel for women 3 - عطر زنانه شنل پاریس – پاریس

من از زمان این انتشار قدردانی می کنم، پس از ارج نهادن به پنج مکان دیگر، پاریس – پاریس به نظر می رسد یک تکمیل زیبا از سفر بویایی باشد. به احتمال زیاد، این پایان کار نیست، اما در حال حاضر، Les Eaux De Chanel مانند یک داستان منظم به نظر می رسد.

Paris – Paris Chanel for women 2 - عطر زنانه شنل پاریس – پاریس

شنل عاشقانه گل رز را به پاریس تقدیم کرد، آن را در آکوردی کلاسیک پیچید، اما گره آن را شل کرد و اجازه می دهد کمی سبکی باشد، و احساس فوق العاده ای دارد، مانند یک رژ لب قرمز با لباسی ساده، مانند زندگی و عاشقانه در خیابان های قدیمی پاریس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *