دانستنی های عطر

عطر چوگان لئو د له ام و لس پرنسس دو پولو

عطر چوگان لئو د له ام و لس پرنسس دو پولو

برند فرانسوی ، چوگان ، دو عطر جدید به مجموعه عطرهای خود که توسط عطر ساز سسیل زاروکیان ساخته شده اضافه کرده است. عطرها غنی ، خوش ساخت ، نازک و شرقی هستند. آنها از دسامبر سال ۲۰۲۰ در دسترس هستند.

perfumeChaugan - عطر چوگان لئو د له ام و لس پرنسس دو پولو

عطر و ادکلن چوگان

درباره نام تجاری چوگان:

“بیش از ۲۵۰۰ سال پیش ، یک ورزش نجیب برای رزمندگان در مشرق زمین متولد شد. چوگان در ایران اختراع شد ، و شواهدی وجود دارد که در زمان پادشاه داریوش بزرگ (۵۲۲-۴۸۶ قبل از میلاد) بازی می شد. این ورزش به زودی تبدیل به جذابیت بازی در طول قرن ها ادامه داشت ، زیرا چوگان در قرن ۱۴ به عربستان ، تبت ، چین ، ژاپن ، مصر و سپس به هند گسترش یافت و سرانجام پس از ۱۸۵۰ به انگلستان رسید. میراث نجیب چوگان ما را به گذشته می برد که در گذشته افسانه ها است ، یک شرق پیشرفته که شاهزادگان لحن زندگی تصفیه شده را تعیین می کنند. کاخ ها ، معماری آنها به خوبی نگین های ساخته شده ، با عطرهای ظریف معطر هستند ؛ پارچه ها نوسان می کنند در نسیم گرم چهره های نوازش دهنده که روی فرشهای ابریشمی مخمل خوابیده قرار گرفته اند ، خود را می بندند و منتظر بازگشت جنگجویان هستند: آنها در جوی که با عودهایی از عود خوشبو می شود ، بدن خود را با ابریشم می کشند و خود را با جواهرات گرانبها می آرایند.

“روح و ظرافت چوگان در طول اعصار زنده مانده است ، هرگز ارزشهای اصلی خود را از دست نداده است. نامگذاری یک عطر به نام این ورزش بی نظیر ادای احترام صادقانه به آن است.” (از اطلاعات چوگان)

LEau de LAme Chaugan for women and men - عطر چوگان لئو د له ام و لس پرنسس دو پولو

L’Eau de L’Ame Chaugan for women and men

عطر ادکلن زنانه و مردانه چوگان لئو د له ام

عطر ادکلن زنانه و مردانه چوگان لئو د له ام ، دهانه میوه ای آناناس ، پرتقال ، گریپ فروت ، سیب و گلابی را نشان می دهد و میوه های قلب (هندوانه ، تمشک ، توت سیاه و هلو) را به ما هدایت می کند. میوه های شیرین و آبکی با شکوفه گل یاسمن ترکیب شده و با یک توت شیرین دارچین ادویه دار می شوند. پایه یک لایه گرم از دانه های تونکا ، چرم ، نت های خشک چوبی و مشک ، که با برگ های زعفران و بنفشه ساخته شده است ، فراهم می کند.

Les Princes Du Polo Chaugan for women and men - عطر چوگان لئو د له ام و لس پرنسس دو پولو

Les Princes Du Polo Chaugan for women and men

عطر ادکلن زنانه و مردانه چوگان لس پرنسس دو پولو

عطر ادکلن زنانه و مردانه چوگان لس پرنسس دو پولو، ترکیبی تازه ، مرکباتی و گرم از ادویه ها را با لمس گلها و میوه ها ارائه می دهد. پایه با امضای شرقی غنی از نت های حیوانی ، چرم ، نت های چوبی (پاچولی ، چوب گایاک و وتیور) ، همراه با کهربا و مشک ، تابش می یابد.

الموندو
خداحافظی با عطر ادکلن بولگاری بی ال وی

هر دو عطر به صورت ادو پرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *