دانستنی های عطر

عطر زنانه گرلن چری بلوسوم ۲۰۲۱ میلسیم

خانه فرانسوی گرلن به رسم یادآوری بیداری بهار و گرامی داشت از آلبوم شکوفه های گیلاس به عنوان الهام بخش شکوفه های گیلاس ادامه می دهد. جدیدترین آفرینش عطر گرلن چری بلوسوم ۲۰۲۱ میلسیم برای نشان دادن سنت ژاپنی “هانامی” ایجاد شده است که جشن آمدن بهار ، دعوت به تحسین گلها در شکوفایی کامل است.

“با استفاده از میلسیم در سال ۲۰۲۱ ، گرلن همچنان به جشن گرفتن موقعیت جدیدی ادامه می دهد که ادو تویلت چری بلوسوم در یک بطری بزرگ شده توسط کار یک صنعتگر بزرگ می شود و تبدیل به یک قطعه استثنایی می شود.

Cherry Blossom 2021 Edition by Lucie Touré Guerlain for women 5 - عطر زنانه گرلن چری بلوسوم 2021 میلسیم

“گرلین برنده جایزه طراحی تور ایفل ۲۰۱۹ ، لوسی توره ، طراح جوان پاریسی ، را برای آراستن نمادین بطری زنبور عسل ساخته شده توسط پوچت دو کوروال ، تولید کننده شیشه تاریخی خانه از سال ۱۸۵۳ انتخاب کرده است.

خانه توضیح می دهد: “سهم وی تفسیر تازه و خودجوش زیبایی از شکوفه دادن درختان گیلاس در بهار را ارائه می دهد.”

Cherry Blossom 2021 Edition by Lucie Touré Guerlain for women 2 - عطر زنانه گرلن چری بلوسوم 2021 میلسیم

“لوسی توره ، یک طراح فرانسوی کاغذ و منسوجات ، بطری زنبور عسل را با گل می بخشد. لوسی توره با ترکیب کاغذ و تکمیل پارچه و تکنیک های تزئین ، قطعات عالی و منحصر به فرد و منحصر به فردی را ایجاد می کند. گلهای کاغذی ظریف در شکوفایی کامل ، ساخته شده در سایه های صورتی و سفید ، با درخشش های طلای رنگ ، و همچنین دانه های شیشه و کریستال تقویت می شوند ، و باعث می شوند که این اثر آخرین شاهکار ساخت دقیق و تصفیه شده باشد. داماس د تبله از آتلیه های گرلن بطری را با این ظرافت گرانبها تزئین کرده و قطعه را با یک نخ طلای نازک در اطراف گردن بطری و یک برچسب در قلب آن تاج گذاری کرده است. “

الموندو
عطر زنانه مرسدس بنز وومن این رد 2021

اولین عطر شکوفه های گیلاس از خانه گرلن توسط ژان پل گرلن ر سال ۱۹۹۹ ساخته شد ، ادای احترامی به درختان شکوفه دار معروف به “ساکورا” در ژاپنی. “خانه گرلن سال ۲۰۲۱ میلسیم را در یک نسخه محدود و شماره ارائه می دهد که تولد دوباره طبیعت را با بخشیدن بطری نمادین زنبور عسل با گل جشن می گیرد: یک تزیین گل به شکلی شاعرانه گردن بطری را می شکافد – مانند شکوفه های گیلاس. این تزئین ایجاد شده توسط لوسی توره ، یک طراح فرانسوی که با استفاده از تکنیک های زینت کاغذ را تزیین می کند.

Cherry Blossom 2021 Edition by Lucie Touré Guerlain for women 3 - عطر زنانه گرلن چری بلوسوم 2021 میلسیم

“برای اینکه بتوانید در هر شرایطی عطر را با خود ببرید ، بطری دارای یک بطری اسپری است که روح بطری بی را بازتاب می دهد.

“آغشته به لطف بهار ، عطر و طعم تازه و گلی خود را مانند شکوفه گیلاس نشان می دهد ، که با لهجه های درخشان یک یادداشت چای سبز و یاسمن تزریق می شود ، که توسط یاس بنفش پودری و نت های ترنج تیز تقویت می شود.”

GUERLAIN CHERRY BLOSSOM 2021 MILLESIME

عطر زنانه گرلن چری بلوسوم ۲۰۲۱ میلسیم

نت های برتر: ترنج ، نت چای سبز

نت های قلب: یاس بنفش ، نت شکوفه های گیلاس ، یاسمن

نت های پایه: مشک سفید

Cherry Blossom 2021 Edition by Lucie Touré Guerlain for women 4 - عطر زنانه گرلن چری بلوسوم 2021 میلسیم

عطر گرلن چری بلوسوم ۲۰۲۱ میلسیم یک نسخه محدود و شماره دار است (۲۴۶۶ قطعه موجود در سراسر جهان). موجود در بطری بی ۱۲۵ میلی لیتر گرلن ، همراه با یک اسپری مسافرتی ۳۰ میلی لیتری با قیف (در کل ۱۵۵ میلی لیتر) با قیمت ۵۹۰ دلار از طریق وب سایت رسمی گرلن ارائه می شود

الموندو
آینده دیجیتال عطر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *