دانستنی های عطر

عطر مشترک سی کی وان سامر دیز

عطر مشترک سی کی وان سامر دیز

Ck One Summer Daze Calvin Klein for women and men

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

تحت مجوز کوتی، کالوین کلین جدیدترین نسخه سی کی وان را برای تابستان ارائه می دهد: سی کی وان سامر دیز که از ۱۵ مارس ۲۰۲۲ در فروشگاه ها موجود است.همانطور که کوتی با ما به اشتراک گذاشت، “سی کی وان سامر دیز از سفر جاده ای نهایی با قبیله شما و آزادی احساس شده در جاده آزاد الهام گرفته شده است. مناظر زیبا. عبور از علائم جاده. نقشه ای پر از ماجراجویی بی پایان. فرا رسیدن تابستان انسان را بیدار می کند. درونی ترین احساسات گرما، جوانی و بازیگوشی.”

Ck One Summer Daze Calvin Klein for women and men 3 - عطر مشترک سي كي وان سامر ديز

روشن و درخشان، سی کی وان سامر دیز با نت بالایی مرکباتی و خوش طعم از کامکوات آغاز می شود. نت سرد نعناع در قلب به تازگی می بخشد در حالی که مشک و خس خس عصاره را آسیاب می کنند و ماهیت فصل تابستان را در یک بطری به تصویر می کشند. نتیجه نهایی عطری است که احساس شادی را ایجاد می کند.”

نت ابتدایی: کامکوات
نت میانی: چای نعناع سرد
رایحه پایه: مشک سفید، خس خس
یک گیج تابستانی

Ck One Summer Daze Calvin Klein for women and men 2 - عطر مشترک سي كي وان سامر ديز

سی کی وان سامر دیز یک فرمول گیاهی است که با الکل مشتق شده طبیعی فرموله شده و حاوی ۸۹ درصد مواد منشا طبیعی است. بسته بندی آن از مواد بازیافتی گرفته شده است.

همانطور که برند کالوین کلین در مورد بسته بندی توضیح داد، این بسته بندی توسط هنرمند بریتانیایی Harry Cartwright طراحی شده است و ماهیت فصل را به تصویر می کشد؛ غروب خورشید، مناظر و جاده باز. شیشه های پر جنب و جوش نارنجی و لهجه های زرد پررنگ گرمای تابستان را تجسم می بخشد.

الموندو
عطر دونا كارن دي كي ان واي بي 100% دليشز

سی کی وان سامر دیز در یک ظرف ۱۰۰ میلی لیتری ادو تویلت با قیمت ۶۵ دلار در میسی عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *