دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه شنل کوکو مادمازل لئو

خانه شانل در حال راه اندازی برخی از نسخه های محدود عطر ادکلن شنل کوکو مادمازل لئو برای روزهای گرم تابستان است که جنبه های تازه و میوه ای ترکیب کوکو مادمازل را نشان می دهد. این محصولات به عنوان تنوع تابستانی اعلام می شود که به طرفداران کوکو مادمازل اجازه می دهد بدون تعدیل از مرکبات و نت های گل آن لذت ببرند.الیویه پولگ ، عطر ساز داخلی شانل ، گفت: “من می خواستم جنبه تابستانی کوکو مادمازل را برجسته کنم: یک مسیر میوه ای شرقی و پر از احساس و طراوت و ماندگاری.”

Coco Mademoiselle LEau Chanel for women 3 - عطر ادکلن زنانه شنل کوکو مادمازل لئو

Coco Mademoiselle L’Eau Chanel for women

عطر ادکلن زنانه شنل کوکو مادمازل لئو

عطر ادکلن شنل کوکو مادمازل لئو یک عطر معطر سبک است که می تواند به صورت آزادانه روی بدن و مو پاشیده شود. این بسته بندی ۱۰۰ میلی لیتری است. این نسخه میوه دارتر از نسخه اصلی با نت های مرکبات ترنج و پرتقال باز می شود که قلب گل های گلبرگ های گل رز و یاسمن را نرم می کند. نت های پایه نرم ، ملایم و مشکی توصیف می شوند.

Coco Mademoiselle LEau Chanel for women 2 - عطر ادکلن زنانه شنل کوکو مادمازل لئو

عطر ادکلن شنل کوکو مادمازل لئو ، عطری است رایحه چایپر  و میوه ای  برای خانمها. این عطر جدید است. عطر ادکلن شنل کوکو مادمازل لئو در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شد. بینی که پشت این عطر است اولیویه پولژ است. نت های برتر برگاموت و نارنجی هستند. نت های میانی یاس و رز هستند. نت پایه مشک سفید است.عطر ادکلن شنل کوکو مادمازل لئو یک محصول ۲ در ۱ پس از آفتاب است ، که می تواند برای شستشوی بدن و مو استفاده شود. بافت آن کف ، لطیف و تازه است. چهره مجموعه عطر ادکلن شنل کوکو مادمازل لئو بازیگر کیرا نایتلی است

الموندو
معرفی عطر ادکلن گینزا شیسیدو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *