دانستنی های عطر

عطر مردانه کولونیا لدر کانسنتری اکوا دی پارما

ادکلن کولونیا لدر کانسنتری اکوا دی پارما
Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée Acqua di Parma for men

اگر در ادکلن های کلاسیک مرکباتی تازه تخصص داشته باشید و ببینید دنیای عطرسازی تمایل خود را به سمت رایحه های تند کهربا شروع کرده و عطرهای گرم ، شیرین و دودی از چرم ، عنبر و عود طراحی کرده است ، چه می کنید؟ احتمالاً شما باید سعی کنید تخصص خود را با روند آن زمان ترکیب کنید ، همان کاری که ۴۷۱۱۱ و یوهان ماریا فارینا قرن گذشته انجام دادند – و احتمالاً همان کاری است که تیم اکوا دی پارما هنگام ایجاد مجموعه مواد تشکیل دهنده خود تصمیم گرفت انجام دهد. اولین نسخه از این مجموعه ، کولونیا اینتنسا عود ادوکولون کانسنتری ، در سال ۲۰۱۲ راه اندازی شد – یک ادکلن مرکباتی با پایه چوبی رزین دار تیره.

Colonia Leather Eau de Cologne Concentree Acqua di Parma for men 3 - عطر مردانه كولونيا لدر كانسنتري اكوا دي پارما

Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée Acqua di Parma for men

در این مجموعه ، آنها موفق به انتشار ۹ عطر شدند و با قضاوت بر اساس نام مواد اضافی (عمبر ، ابانو ، عود ، میرا ، صندل ، وانیلیا) ، مجموعه اینگردینت با نگاهی به شرق ایجاد شد. قهرمان امروز ما ، کولونیا لدر ادوکولون کانسنتری ، توسط عطرساز داخلی دیور ، فرنکویس دماچی در سال ۲۰۱۴ خلق شد – وی به عنوان معاون تولید عطر LVMH ، بر مارک هایی مانند اکوا دی پارما ، امنوئل انگارو ، امیلیو پوچی ، فندی ، جیوانچی و کنزو نظارت می کند ، کولونیا لدر کانسنتری یکی از ۹ عطری است که دماچی برای اکوا دی پارما ایجاد کرده است.

الموندو
عطر ادکلن زنانه لیس نوير ایزابی

“ادکلن چرمی کولونیا کانسنتری خالق اصلی اکوا دی پارما است ، که از ترکیب غیرمعمول رایحه اصلی مرکبات کولونیا و رنگهای غنی و احساسی از چرم معطر متولد شده است.” -شرح برند. اساساً ، این یک توضیح تقریباً جامع است. فرانسوا دماچی سعی کرد دو ژانر مختلف را در یک عطر به همان نرمی و بدون درز ترکیب کند. یعنی مرکبات تازه کولونیا اکوا دی پارما و آکورد چرم غنی که برای بسیاری از چرم های توسکانی تام فورد یا گودولفی پرفیومز د مارلی شناخته شده است. کولونیا لدر کانسنتری در ابتدا با مرکبات تلخ خود را تازه می کند و سپس به طور غیر منتظره ای پدال شیرینی را فشار می دهد. بعد از مقداری تمشک شیرین ، گل های رز مجلل کمی تند و شیرین در قلب این عطر شکوفا می شوند ، اما به شیرینی رایحه چرمی تام فورد نزدیک نمی شوند. گل سرخ توسط گیاهان معطر و تلخ صمیمی سواحل دریای مدیترانه احاطه شده است تا غذاهای مدیترانه ای را جلابخشند. – پژواک آشنای کویر کاناج در پایه راحت کولونیا لدر کانسنتری شنیده می شود.

Colonia Leather Eau de Cologne Concentree Acqua di Parma for men 2 - عطر مردانه كولونيا لدر كانسنتري اكوا دي پارما

Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée Acqua di Parma for men

پژواک چرمی ، که به دلیل ترکیب جیر و سرو اطلس شناخته شده است ، گرمتر از چرم توسکانی است – اما در عین حال ، با دست سبک ایجاد شده است ، بدون اینکه بیش از حد بر بوی فروشگاه چرم کار کند و – مهمتر از همه – بدون وجود شیرینی زیاد. این رایحه متوسط ، طبیعی و با ظرافت فرانسوی به نظر می رسد – مردانه تر از زنانه است.یک رایحه کلاسیک!

الموندو
عطر ادکلن مردانه دولچه گابانا لایت بلو پور هوم 2021

این ادکلن همچنین دارای یک نسخه ویژه زیبا (۲۰۱۴) با برچسب چرمی در یک جعبه استوانه ای شکل (۱۸۰ میلی لیتر) است. در سال ۲۰۱۹ ، ادکلن چرمی کولونیا لدر با نام جدید لدر منتشر شد و در غلظت جدید (ادو پرفیوم) – می توانید توصیف آنها را مقایسه کنید ،که یکسان هستند. در مجموعه جدید سیگنیچرز اف د سان که اکنون این عطر در آن اقامت دارد ، عطرهایی با مضامین محبوب در جنوب شرقی آسیا (یوزو ، اوسانتوس ، ساکورا ، کاملیا) به عطرهای خاورمیانه اضافه شدند. بطری ۱۰۰ میلی لیتری اکوا دی پارما همچنان یکسان است اما یک رنگ سیاه تند پیدا کرده است. قیمت خیلی تغییر نکرده است ، ۱۰۰ میلی لیتر ۱۹۸ یورو است.

Colonia Leather Eau de Cologne Concentree Acqua di Parma for men 1 - عطر مردانه كولونيا لدر كانسنتري اكوا دي پارما

عطر مردانه کولونیا لدر کانسنتری اکوا دی پارما

نت های برتر: پرتقال برزیلی ، لیمو سیسیلی ، آکورد تمشک ؛
نت های میانی: آویشن قرمز مجارستانی ، آکورد گل رز ، آکورد پیچ حین حلزونی ، و پته دانه پاراگوئه ؛
نت های پایه: آکورد چرم ، چوب گایاک ، و سرو اطلس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *