دانستنی های عطر

عطر جدید کام د گارکونس رژ ۲۰۲۰ ROUGE

عطر جدید کام د گارکونس رژ ۲۰۲۰ ROUGE

در اکتبر سال ۲۰۲۰ ، خط بسیار محبوب فرانسوی برند کام د گارکونس، آفرینش غیرمنتظره و تندی به نام عطر رژ ROUGE _ را ارائه می دهد. در سال ۲۰۰۱ ، مارک تجاری در نت های رایحه قرمز الهام بخش ایجاد مجموعه عطر ، کام د گارکونس سریز ۲ رد (میخک ، هاریسا ، پالیسندر ، گل رز ، سکویا) بود ، و پس از آن نسخه قرمز در سال ۲۰۱۲ ، یک بار دیگر رنگ قرمز را جشن گرفت.

 

Comme des Garcons Rouge 2020 2 - عطر جدید کام د گارکونس رژ 2020 ROUGE“ROUGE Eau de Parfum توسط جردن همینگوی.

مواجهه ای بین واقعیت استعلایی ، انعطاف پذیر و خاکی. ماورایی با زمینی دیدار می کند. بخور اغوا کننده که با ریشه های گیاهی گره خورده است. جنگل های داغ با جسارت شعله ور می شوند. عمق صمغی که توسط نور چغندر روشن می شود. یک برخورد تشریفاتی از تضادها. افشاگری اساسی از هارمونی های فروزان. از طریق مصرف بیش از حد عمدی و ابراز شوق ، روژ یک وحدت غیر منتظره را ارائه می دهد. یک اجتماع بویایی از آرزوها . کام د گارکونس.

جدیدترین ROUGE که با یک پرچم شیشه ای قرمز پوشیده شده است ، رایحه های روشن و زنده فلفل صورتی ، چغندر و زنجبیل تحریک کننده را با آکورد مضر و یخی و نعناعی ترکیب می کند. این ترکیب همچنین شامل یک نت پچولی چوبی عمیق است ، در تقابل با شروع پویا ، مخلوط با بخور و لبدانوم گرم در پایه.

Comme des Garcons Rouge 2020 3 - عطر جدید کام د گارکونس رژ 2020 ROUGECOMME DES GARCONS ROUGE 2020

  • نت ها: فلفل صورتی ، چغندر ، زنجبیل ، نعناع ، پچولی ، بخور ، سیبوس لبدان
الموندو
عطر زنانه میلر هریس ویولت ایدا

بطری قرمز همان فرم قبلی عطر زنانه مردانه کوم دس کارگونس ۸ ۸۸ ، عطر مردانه زنانه کوم دس کارگونس امیزینگ گیرین ، عطر کام دی کارگونس بلک پِپر ، عطر ادکلن کومه دس کارگونس کوپر ، عطر کام دس کارگونس فلورنتال و بسیاری دیگر را حفظ کرده است. این عطر جدید کام د کارگونس رژ ۲۰۲۰  در حجم  ۱۰۰ میل در دسترس می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *