دانستنی های عطر

عطرهای کلکسیونی کوکت اند Vaudou

کوکت اند Vaudou: عطرهای کلکسیونی

توسط الموندو

آژانس خلاق برلین الکس اند انتون به سرپرستی الکساندر ویبر و آنتون کاب با آثار هنری خود برای هرمس، پرادا و ایو سن لورن بیوته و همچنین مجلات مد شناخته می شود. زیبایی‌شناسی متمایز آن‌ها با رویکرد خشن، یک رویکرد کابینه کنجکاوی به مد، رنگ آمیزی دارد.

الکساندر ویبر، آنتون عطرهای Coquet و Vaudou را در بطری های سرامیکی نسخه محدود کلکسیونی عرضه کردند تا زیبایی خود را به دنیای بویایی گسترش دهند. آنها برای آهنگسازی کوکت اند Vaudou با عطرساز ساکن پاریس ویل اینریگ تماس گرفتند که قبل از تأسیس آتلیه خود در آزمایشگاه چنل کارآموزی کرد. کارهای قبلی او برای برندها شامل هوم سیک است. او نویسنده مشترک چندین کتاب در مورد مواد اولیه طبیعی است.

Alexx and Anton perfumes and colognes - عطرهای کلکسیونی  كوكت اند Vaudou

Alexx and Anton perfumes and colognes

Will Inrig - عطرهای کلکسیونی  كوكت اند Vaudou
«در میان سیل، ما به بلوغ رسیدیم. دیگر بی گناه نیست، ما باید تصمیم بگیریم. ما یک طرف را انتخاب می کنیم، انکار می کنیم یا باور می کنیم، مسخره می کنیم یا اصلاح می کنیم، سود می بریم یا دعا می کنیم. این تمایلات متضاد، خودخواهانه یا جمعی، منحط یا دیندار، لذت گرا یا کل نگر، در همه وجود دارد. آنها تقسیم می کنند و بشریت را تشکیل می دهند. آنها یین و یانگ، مستقل و وابسته به هم در طوفان هستند.

کوکت اند Vaudou نمایانگر این دوآلیسم هستند، در عین حال فردی و جمعی، خودخواه و توبه کننده. آنها اولین عطرهای گروه خلاق الکس و آنتون هستند که به عنوان یک دوشاخه در جاده تصور می شوند، انتخابی بین دو مسیر به سوی بلوغ. هر یک ایدئولوژی است که دیگری را کامل می کند و در تضاد است و از مردم دعوت می کند تا خودشان انتخاب کنند.» – توضیحات برند.
969Coquet Alexx and Anton for women and men - عطرهای کلکسیونی  كوكت اند Vaudou

الموندو
عطر زنانه آنا سوي فانتزيا گولد اديشنز

کوکت ادوپرفیوم

مانند غنچه ای تند که قسم می خورد که شکوفا شود، کوکت یک ملحفه ساتن گرم و یک شانه سرد، زمزمه صحنه عاشقانه، یک شب ایستادگی در روز داوری است. مانند دسته گلهای سفید رنگی که با کارامل آغشته شده، با ترمه پوشانده شده و از پنت هاوس یک آسمان خراش نیویورک پرت شده است. عشوه گری عطری است که با عبور دسته گل از پنجره طبقه هفتم، بر نسیم می چرخد.

کوکت الکسکس و آنتون

عشوه گری فردگرایی است. این عطر یک شیک پوش خودخواه را به تصویر می کشد که انگیزه آن تسخیر و خودپسندی است. جذابیت ردای نامرئی اوست که او را اسیر اشتهایش می کند. او بدون قصد درگیری اغوا می کند و از صمیمیت طفره می رود و تکرار می کند: “من زیبا هستم.” این عطر در رژه است: اسب و پاشنه، پر و مشت.

آکورد اصلی، میخک، نمایانگر غرور و کینه است، همانطور که در اساطیر رومی آمده است: دایانا، الهه شکار، از پسری چوپان که از پیشرفت های او امتناع می کرد، حمایت می کرد. او که آزرده خاطر شده بود، چشمان او را بیرون آورد و به زمین انداخت و در آنجا تبدیل به میخک شد. این نقوش با گل های سفید مجلل، میخک تند، کهربای شیرین و ترمه مشک مخملی همراه است. کلید فرمول روغن فلفل سیاه اصلاح شده از ماداگاسکار است که رایحه آن تند، چرمی و حیوانی است.

نت اصلی:یلانگ یلانگ؛
نت میانی: گل میخک، یاس بنفش، گل صد تومانی و رز؛
رایحه پایه: ترمه، خزه بلوط، اپوپوناکس و وتیور.

Vaudou Alexx and Anton for women and men 1 - عطرهای کلکسیونی  كوكت اند Vaudou

Vaudou Alexx and Anton for women and men

Vaudou ادوپرفیوم

در حالی که زعفران و ماگنولیا از یک عمارت ویران شده در محله فرانسوی در سراسر قبرستان سنت لوئیس به گوش می رسد، وودو از رنج رها می شود و تصمیم می گیرد بماند.

الموندو
عطر زنانه بلومارين لت يو لاو می

وودو جمع گرایی است. این خلسه مشترک، سنت شفاهی، نجات از طریق دگرگونی، موجوداتی در تاریکی را به تصویر می کشد. موضوع اصلی شامل دو روغن است که در آیین‌های وودوی لوئیزیانا استفاده می‌شود: گل ماگنولیا برای عبادت و هائیتی (وتیور) برای میانه‌گرایی. به عبارت دیگر، ماگنولیا پیوند است و خس خس، مرز. اینها با مواد خاکی همراه هستند که خاک یک قبرستان، شفاعت، گود را به یاد می آورند.

در پس‌زمینه بخورهای رایج در بسیاری از مذاهب – بنزوئین، سیپریول، کندر، مر، چوب صندل – یک رویکرد ترکیبی برای عبادت، ترکیبی از اعتقادات و فرهنگ‌ها، بقا بر اساس اجماع وجود دارد.

کل با مصرف بیش از حد کورپس راسین، مولکولی که بوی سبزی و ریشه می دهد، مشخص می شود. این مواد با هم ترکیبی غیر محتمل را تشکیل می دهند، یک درخواست مچاله شده، یک گریس گریس که بر اساس هدف روی قسمت های مختلف بدن پوشیده می شود. نتیجه مبهم است، زیرا اساس ایمان شک است.

Vaudou Alexx and Anton for women and men 2 - عطرهای کلکسیونی  كوكت اند Vaudou

Vaudou Alexx and Anton for women and men

رایحه اولیه: مگنولیا و زعفران؛
رایحه میانی: ناگارموتا، الیبانوم، خزه و وتیور؛
رایحه پایه: بنزوئین، مر و چوب صندل.

کومت و Vaudou در انواع بطری های سرامیکی ۳۰ میلی لیتری دست ساز ارائه می شوند که هیچ دو دقیقاً شبیه هم نیستند. هر یک به طور منحصر به فرد توسط یاسوهیرو کوزه سرامیست ژاپنی ساخته و امضا شده است.کوکت به رنگ سفید و وودو، مشکی است. نور و سایه، ناپسند و مقدس، تصویر و بازتاب. شکل‌های مختلف بطری، شطرنج‌بازان ایرانی باستان، مجموعه‌های رقیب روی یک تخته، بازی پایانی محیطی را به یاد می‌آورد. عطرهای Coquet و Vaudou به صورت Extrait de Parfum در وب سایت رسمی این برند با قیمت ۲۹۵ یورو موجود است.

الموندو
عطر ادکلن بت هوماین له لیکویید ایمجینر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *