دانستنی های عطر

عطر آیدس د ونوستاس کورفو کامکوات

عطر آیدس د ونوستاس کورفو کامکوات

Corfu Kumquat Aedes de Venustas for women and men

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

کامکوات‌ها اخیراً در چندین نسخه مورد توجه قرار گرفته‌اند: Mahrajan از Ojar، Everybody’s Darling 2021 توسط M.Asam، Soleil de Capri برای Apple Gold توسط Montale، Ck One Summer Daze… در حالی که طبیعت زیبای جزیره کورفو الهام‌بخش این طاقچه بود. نام تجاری Memo نیز برای ایجاد سال گذشته خود Memo Corfu. اگر به کورفو و کامکوات علاقه دارید، لطفاً مقاله مربوط به آن را بخوانید: کورفو، کومکوات، زیتون و سرزمین کورفو.

جدیدترین عطر آیدس د ونوستاس زیبایی کورفو را با یکی از میوه های کشت شده که به خاطر این مکان شناخته شده است ترکیب می کند: Kumquat.

بوتیک عطر نیویورک و خانه آیدس د ونوستاس داستان و الهام بخش جدیدترین عطر خود Corfu Kumquat را به اشتراک گذاشت. مرکبات یونانی غرق در آفتاب که با پیچیدگی و طول عمر مشخص شده است.

“پوست مرکبات در معرض هوای شور دریا و زمین های ناهموار قرار می گیرد – لحظه ای از آرامش و عمق غیرمنتظره. CORFU KUMQUAT نام و منبع خود را از جزیره سلطنتی یونان کورفو گرفته است. “کومکوات ها جزیره کورفو را تکثیر می کنند. میوه های کوچک و تلخ بیضی شکل و نارنجی رنگ در اصل در دهه ۱۸۰۰ از چین به یونان آمدند. امروزه آنها عمدتاً در سواحل شمالی رشد می کنند و به لیکورها و آب نبات های فروخته شده در جزیره تبدیل می شوند. شاهزاده فیلیپ بزرگ شد.

«وقتی نوبت به بنیانگذاران آیدس د ونوستاس رسید، گرستنر و کارل برادل، رایحه مرکباتی را که متناسب با سبک باروک آن‌ها است تصور کنند، عطرساز یونانی Ilias Ermenidis را جذب کردند، که بلافاصله به وطن خود با تمام شیفتگی غنی سلطنتی و زیبایی طبیعی آن فکر کرد. “

الموندو
عطر زنانه كايلي اتوپيا وانيلا كوكو 21

Corfu Kumquat Aedes de Venustas for women and men - عطر آیدس د ونوستاس کورفو کامکوات

خلاصه برای او: مرکبات اسرارآمیز، با حال و هوای AEDES PERFUMERY. هیچ چیز شیرین یا ساده ای نیست. او با علم به اینکه رایحه مرکبات به سرعت محو می شود، کامکوات را با ترنج کالابریایی جفت کرد، یک فشار قوی برای نشان دادن طلوع یک چیز جدید. ترنج سدات کالابریایی، ستاره چای ارل گری، از پوست ضخیم میوه به دست می آید. تندی متعادل با نت هایی از نارنگی، ماندارین و نرولی را به ارمغان می آورد. آمبروکس نمکی و الیبانوم عرفانی ما را به مناظر ساحلی می برد.

زنجبیل، اسطوخودوس، سیب ننه اسمیت و ریواس میوه‌ای گرد به مرکز می‌افزایند. و سرو آلاسکا از گونه‌ای از درختان خانواده سرو، وتیور، مشک اسیر و دانه‌های تونکا پس‌زمینه تیره‌ای را می‌بافند که ناخودآگاه کوکتل مرکبات را نگه می‌دارد. با یکدیگر.”

ایلیا ارمنیدیس، عطرساز، «احساس منحصر به فرد و شادی‌بخشی را توصیف می‌کند که توافقی بسیار نزدیک به قلب من ایجاد می‌کند، جایی که کامکوات از جزیره کورفو با ترنج کالابریایی ازدواج می‌کند و در آنجا آمبروکس نمکی و الیبانوم عرفانی وجود دارد تا به ما یادآوری کند که به کدام نقطه از جهان سفر می‌کنیم. با حواس خودمان.”

به عنوان عطری مردانه – زنانه و بسیار جذاب و شیک معرفی شده است . از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به ترنج ، نارنگی ماندارین، نارنگی، پرتقال کامکوات، بهار نارنج، سیب ، اسطوخودوس ، سدر ، زنجبیل ، صمغ کندر ، دانه تونکا ، مشک ، خس خس ، ریواس ، آمبروکسان اشاره کرد.

برند آیدس د ونوستاس
عطار الیاس ارمنیدس
کشور مبدأ ایالات متحده
مناسب برای آقایان و بانوان
اسانس اولیه ترنج ، نارنگی ماندارین، نارنگی، پرتقال کامکوات
اسانس میانی بهار نارنج، سیب ، اسطوخودوس ، سدر ، زنجبیل ، صمغ کندر
اسانس پایه دانه تونکا ، مشک ، خس خس ، ریواس ، آمبروکسان
الموندو
نت عنبر در عطر و عطرسازی

Corfu Kumquat به عنوان یک ادو پرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری با قیمت ۲۴۵ دلار از طریق وب سایت و فروشگاه رسمی Aedes de Venustas در دسترس است. همچنین امکان سفارش نمونه ۰.۷ میلی لیتری با قیمت ۵ دلار وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *