دانستنی های عطر

مجموعه عطر های Cosme Decorte Kimono

صنعت عطر سازی به دلیل ارتباط تنگاتنگ با صنعت مد ، پیشرفت عظیمی در توسعه خود یافته است: در طول قرن بیستم ، مارک های طراح عطرهایی را تولید می کردند که به نوعی مربوط به تکه های لباس بودند. علیرغم این واقعیت که هر دو صنعت در فرانسه متولد و شکل گرفته اند ، هر دو طراحان مد و عطاری ها همیشه شیفته شرق ، مرموز و تصفیه شده بوده اند.

در پایان سال ۲۰۲۰ ، مارک لوازم آرایشی ژاپنی Cosme Decorte چهار ترکیب ایجاد شده به افتخار لباس های مردمی ژاپن ، کیمونو و کمربند سنتی Obi ارائه می دهد: کیمونو کیهین ، کیمونو رین ، کیمونو اورارا و کیمونو یوی.

مجموعه Cosme Decorte Kimono: کمربند کیمونو و سنتی اوبی

“زیبایی ظریف یک کیمونو. با اولین مجموعه ای از عطرهایی که پر از زیبایی عاطفی هستند ، و بر اساس جوهر سابلیمروز طبیعی و عمیق استفاده شده در علامت گل و گیاهان ژاپنی است.” تمام بطری های مجموعه Kimono با روبانی که مانند کمربند obi کیمونو گره خورده اند ، با ظرافت طراحی شده اند.

Kimono Kihin - مجموعه عطر های Cosme Decorte Kimonoعطر ادکلن کیمونو کیهین Kimono Kihin 

 عطر کیمونو کیهین، یک گل برجسته گل هوشمند و نجیب است که بر اساس تصویر یک گل زیبا “عنبیه” ساخته شده است. رایحه برتر ترنج با گل یاس با شکوه در قلب ترکیب ترکیب می شود. نت های پچولی و چوب صندل خشکی شیرین و نجیب را ایجاد می کند.

Kimono Yui - مجموعه عطر های Cosme Decorte Kimono

عطر ادکلن کیمونو یویی  Kimono Yui

عطر کیمونو یویی یک ترکیب گل شفاف و با طراوت است. در ابتدا ، فلفل صورتی روشن با گلهای نارنجی مخلوط می شود ، در یک پایه چوبی جذاب با یک نت متمایز از وانیل نرم پیچیده می شود.

الموندو
معرفی عطر الیس بروکلین ایزو گاما سوپر 2020

Kimono Urara - مجموعه عطر های Cosme Decorte Kimono

عطر ادکلن کیمونو اورارا  Kimono Urara

عطر کیمونو اورارا ،نت های تازه سیب و خربزه را بر اساس نت نیلوفر به ترکیب گل اضافه می کند. پایه از نت دلپذیر و آرام بخشی از چوب صندل تشکیل شده است.

Kimono Rin - مجموعه عطر های Cosme Decorte Kimono

عطر ادکلن کیمونو رین Kimono Rin

عطر کیمونو رین، یک ترکیب گلی و چوبی رسا و قوی اما در عین حال زیبا است. نت های حسی آلو و یاس با نت پاچولی لایه ای است که راحتی را به ارمغان می آورد.

عطرهای مجموعه Kimono Collection از دسامبر سال ۲۰۲۰ در بطری های ۵۰ میلی لیتری به صورت ادوتویلت در دسترس می باشد.

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *