دانستنی های عطر

عطر مردانه سی آر سون اوریجینز کریستیانو رونالدو

CR7 Origins, a New Cristiano Ronaldo 

عطر مردانه سی آر سون اوریجینز، یک عطر جدید کریستیانو رونالدو

توسط میگل ماتوس

بازگشت به ریشه ها، شعار عطر جدید سی آر سون اوریجینز از فوتبالیست پرتغالی کریستیانو رونالدو است. این عطر توسط Pierre Gueros، عطرساز فرانسوی، الهام گرفته شده از جزیره مادیرا، جایی که کریستیانو رونالدو در آن متولد شد.

در وب سایت کریستیانو رونالدو آمده است: “اصیل ، اوریجینز عطری است سبک و لطیف برای کسانی از شما که علاقه مند به زندگی، طبیعت و لذت بردن در سادگی هستند. با طراوت و رنگ های گلی آن، شما رایحه ای سبک و لطیف را خواهید داشت. احساس می کنید که کاملاً مستحکم هستید و در عین حال به خودتان و ریشه هایتان متصل هستید.” این عطر که با نت های الهام گرفته از زادگاهش مادیرا، مانند برگ بو از کوهستان، و نارنگی که در ماه دسامبر برای تزئین و معطر کردن میزهای کریسمس همه خانواده ها برداشت می شود، ترکیب شده است، این عطر نمایانگر جوهر واقعی و خود واقعی کریستیانو رونالدو است.

رایحه اولیه: سوربت آناناس، ماندارین، برگ بو
رایحه قلبی: مریم گلی، گل شمعدانی، اسطوخودوس نمکی
رایحه پایه: وتیور، نعناع هندی

CR7 Origins a New Cristiano Ronaldo Fragrance 2 - عطر مردانه سي آر سون اوريجينز کریستیانو رونالدو

“برای من بسیار خاص و متواضع است که این بخش از تاریخ و زندگی ام را با همه به اشتراک بگذارم. من به آن افتخار می کنم و فکر می کنم همه کمی بیشتر درک خواهند کرد که این مکان و طبیعت نیروبخش آن برای من چه معنایی دارد.” – کریستیانو رونالدو.

کریستیانو رونالدو سی آر سون در ۳۰ میلی‌لیتر، ۵۰ میلی‌لیتر و ۱۰۰ میلی‌لیتر ادو تویلت با قیمت‌های ۲۷، ۳۷ و ۴۷ یورو موجود است.

الموندو
عطر زنانه جيل ساندر سان سامر ليميتد اديشنز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *