دانستنی های عطر

مجموعه عطر کرید اکوا اورجینال

کرید مجموعه اکوا اورجینال را دوباره سازمان می دهد

کرید در سال ۲۰۱۴ مجموعه اکوا اورجینال خود را افتتاح کرد و قصد داشت ترکیباتی تازه و ساده را ارائه دهد که از لحاظ زیبایی ظاهری کمتر وجهه ای دارند اما زیبا هستند. ایریس توبروز و وتیور گرانیوم امضای نمک نرم-کهربا را با نام معروفیت کرید حفظ کردند ، در حالی که آبردین اسطوخودوس ، چای سبز آسیا و سدر بلانک سقوط بیشتری داشتند.پس تعجبی ندارد که بدانیم این سه ترکیب اخیر متوقف شده و سه ترکیب دیگر جایگزین آنها شده است: گرین نرولی (که سلکشن ورت را به عنوان نمونه قبلی خود می داند) ، سیتروس بیگاراد (به دنبال سیترس بیگاراد قدیمی تر) و زست ماندارین (در رد پای رایحه ۱۹۹۹ به همین نام).

Citrus Bigarade Creed for women and men - مجموعه عطر کرید اكوا اورجينال

Citrus Bigarade Creed for women and men

عطر سیترس بیگاراد کرید

از میان محصولات جدید ، سیترس بیگاراد معمولی ترین محصول است. این ادکلن دارای DNA کلاسیک است که از طریق مرکبات ترش تیز می شود و از طریق پایه ای از وتیور و زنجبیل در سبک اکوادی پارما سبک می شود. اولین اسپری شما تلخ است ، قلب آن روشن و زنده است و پایه آن واضح و شفاف است. در این سفر انقلابی وجود ندارد و غافلگیر کننده نیست ، اما سیتروس بیگاراد دوش تمیز ، تازه و منقوش از میوه های زرد و نارنجی را در معرض آفتاب قرار می دهد. هر مارکی می توانست این کار را انجام دهد ، اما کریدز تمام نیازهای ادکلن را برآورده می کند.

Green Neroli Creed for women and men - مجموعه عطر کرید اكوا اورجينال

Green Neroli Creed for women and men

عطر گرین نرولی کرید

گرین نرولی جالب تر است. نت های قرمز و آبدار داخل نارنگی در دهانه آن ظاهر می شوند ، اما نعناع در مرکز قرار می گیرد ، نرولی نسیمی خامه ای را با لهجه های نئون خنک از پرچین های سبز و تازه باران جهش می دهد. به همین میزان ، این کاملاً شبیه یک مسابقه عاشقانه بین اکوا دی جنوواز کولونیا کلسیکا است ، با انرژی پیراهن سفید و بافت پارچه ای تمیز. روایت گرین نرولی با گذشت زمان تغییر نمی کند. از این لحاظ ، کاملاً یک بعدی است اما تا پایان باعث بالا بردن انرژی و نشاط می شود.

الموندو
عطر روتیک بحث بویایی یا بازاریابی؟

Zeste Mandarine Creed for women and men - مجموعه عطر کرید اكوا اورجينال

Zeste Mandarine Creed for women and men

عطر زست ماندارین کرید

زست ماندارین در حال تماشای بویس دو پورچوگال است اما پایه ای ظریف و بدون دغدغه و عاری از چسبندگی یا سایه را در خود دارد. به جای خزه و اسطوخودوس ، برگ لیمو با پوشش گیاهی زست ماندارین ، در بالای صفحه لرزان می شود و با انرژی سبزه های کنار علفزار سر و صدا می کند. همچنین یک حس شیرین تر برای زست ماندارین وجود دارد ، احتمالاً پچولی و یک وانیل ظریف ، فقط به وزن و چگالی اضافه می کند. همانطور که انتظار دارید. اگر به DNA امضای کرید علاقه مند باشید ، اکوااورجینال احتمالاً مطابق با خط اصلی آنها نخواهد بود. اما اگر به دنبال ادکلن های بسیار دوست داشتنی و راحت کرید هستید که باعث تعریف و تمجید می شوند، این عطرهای جدید با تمرکز در تابستان به خوبی کار می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *