دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس

اگرچه ممکن است از تبلیغات مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس در سال ۲۰۲۱ استفاده شود ، این ترکیب شیرین تر و متفاوت از ترکیب اصلی است ، اما من می پرسم که آیا فرمول اصلی تغییرات زیادی داشته است یا خیر. من هنوز هم همه چیزهای اصلی نشاط آور ، تمیز کردن مرکبات سبز ، پایه خنک و گچی آن از مشک و وانیل و از همه مهمتر ، دی ان آ  بنفشه مشخصه ای را دارم که دیزیزی به خاطر آن شناخته شده است. اگر مجبور شدم حدس بزنم ، پیشنهاد می کنم که آنها چند عنصر غنی دیگر اضافه کنند ، غلظت را افزایش دهند و این در مورد این است.

حتی بهتر از نمونه اصلی می پوشد. در حالی که دیزی با انفجار باز می شود اما بعد از چند دقیقه آرام می شود ، دیزی ادو دی آنتی سیلوی کلاسیک دیزی را با قدرت و غنای بیشتری دنبال می کند و گسترش می دهد. در این غلظت بالاتر ، توت فرنگی بارزتر ، عنبر کمی متراکم تر است ، اما قلب گلهای خشک و پنبه ای هنوز ستاره ، حتی دارای بافت و وزن تر است. بخشهای میانی و پایه غنی شده ، هم اکنون دارای پیازچه ای کمی مغزدار ، بیشتر از بادام زمینی پسته هستند که با گلابی سطح بالا متصل می شوند و ایده های سبز را بدون بوی برگ پر برگ نشان می دهند.

Daisy Eau So Intense Marc Jacobs for women 1 1 - عطر ادکلن زنانه مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس

عطر ادکلن زنانه مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس

Daisy Eau So Intense Marc Jacobs for women

این یک انتشار بی اهمیت و اضافی در چشم من نیست. اضافات ، تفریق ها و تغییرات کوچک ، فضای کاملاً متفاوتی حتی با همان معماری اساسی دیزی ایجاد می کنند. Eau So Intense کرمی ، رویایی ، عاشقانه تر و خرما گرا می شود – بوی خوش برای یک شب بیرون رفتن ، به جای لباس روز تابستان. به جای جوانی بی خیال که توسط لطافت شبنم اصلی منتقل می شود ، مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس بسیار بالغ و با اعتماد به نفس بیشتری است ، جسورانه طرح و ماندگاری بیشتر را فشار می دهد و همچنین به سنت رایحه های پودر و رژ لب که مدت هاست با عطر و بوی بیشتر همراه است نیز ارتباط برقرار می کند. زنان تثبیت شده و کمتر خشن.

الموندو
معرفی عطر ادکلن آفتلیه ویولت آمبرزیا 2020

Daisy Eau So Intense Marc Jacobs for women 3 1 - عطر ادکلن زنانه مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس

از منظر بازاریابی ، همچنین از استراتژی زیرک و خلاقیت زیرک صحبت می کند. به راحتی می توان فهمید که چگونه نوجوانان سال ۲۰۰۷ ، که دیزی به آنها بازاریابی می شد و اکنون حدود ۳۰ سال دارند ، قدردانی می کنند که یک کلاسیک تازه ، جوانمرد و سرحال را از یک کلاسیک تازه و جوانمرد استفاده کنند. به خصوص در هنگام همه گیر شدن بیماری ، هنگامی که نوستالژی کودک به دوران کودکی رونق می یابد ، تجدید تولیدات یکپارچهسازی با سیستمعامل و کیچ در دهه های ۹۰ و ۲۰۰۰ تجربه های حسی مختلط با پتینه ای از تسکین دهنده ، پیله و تسکین دهنده است.

با این حال ، مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس فقط محصولی برای افراد نوستالژی نیست. من به عنوان یک گل بنفش پر زرق و برق ، هم با جاذبه و هم ظرافت ، تصور می کنم هرکسی که از رایحه های شیرین بنفشه ، مشک های گل سبز یا عطرهای میوه ای عجیب و غریب لذت ببرد ، جدیدترین نسخه مارک جیکوبز را تحسین می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *