دانستنی های عطر

عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس ۲۰۲۱

در همکاری با استاد عطرساز آلبرت موریلاس و تحت لیسانس کتی، مارک جیکوبز در حال راه اندازی یک آفرینش جدید و چالش برانگیز است که متعلق به مجموعه شاد و شکوفا Daisy است. دیزی جدید نسبت به نمونه های قبلی خود عسلی ، شیرین و مست کننده است و با توجه به غلظت آن ، شدت آن بیشتر است.

صDaisy Eau So Intense Marc Jacobs for women - عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس 2021عطر زنانه مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس

به عنوان غنی ، پر جنب و جوش و درخشان توصیف می شود ، که در مقایسه با نسخه اصلی با پیچ و تاب ایجاد می شود و رایحه های عمیق تر و شدیدتری به آن می بخشد. در افتتاحیه دیزی او سو اینتنس ، نت هایی از توت فرنگی های آبدار ، امضای نسخه های دیزی ، با ترنج و گلابی مخملی ترکیب شده است. نت های بالایی با عسل در قلب شیرین می شوند ، که با نت های گل های گل یاس و گل رز ادغام می شوند. پایه با ترکیبی از بنزوئین ، وانیل و مشک ، با افزودن خزه ، گرما و لطافت را تضمین می کند.

صDaisy Eau So Intense Marc Jacobs for women 1 - عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس 2021Daisy Eau So Intense Marc Jacobs for women

عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس نسخه ۲۰۲۱

عطر ساز: آلبرتو موریلاس

نت های آغازین: توت فرنگی ، گلابی ، ترنج
نت های میانی: عسل ، یاسمن ، گل سرخ
نت های پایه: بنزوئین ، خزه ، وانیل ، مشک

Daisy Eau So Intense Marc Jacobs for women 2 - عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس 2021

عطر ادکلن مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس

عطر عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس در بطری های قابل تشخیص ، این بار از یک براق طلایی ، با یک کلاه ساخته شده به شکل یک گل دیزی ، در دسترس است. سفید با یک گلدان طلایی. بسته بندی بیرونی آن به رنگ مشکی و طلایی است و به شکل گلهای کوچک مروارید تزئین شده است.

الموندو
عطر زنانه جيل ساندر سان سامر ليميتد اديشنز

عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس از اواخر فوریه ۲۰۲۱ به میزان ۳۰ میلی لیتر ، ۵۰ میلی لیتر و ۱۰۰ میلی لیتر ادوپرفیوم در دسترس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *