دانستنی های عطر

عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس ۲۰۲۱

در همکاری با استاد عطرساز آلبرت موریلاس و تحت لیسانس کتی، مارک جیکوبز در حال راه اندازی یک آفرینش جدید و چالش برانگیز است که متعلق به مجموعه شاد و شکوفا Daisy است. دیزی جدید نسبت به نمونه های قبلی خود عسلی ، شیرین و مست کننده است و با توجه به غلظت آن ، شدت آن بیشتر است.

صDaisy Eau So Intense Marc Jacobs for women - عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس 2021عطر زنانه مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس

به عنوان غنی ، پر جنب و جوش و درخشان توصیف می شود ، که در مقایسه با نسخه اصلی با پیچ و تاب ایجاد می شود و رایحه های عمیق تر و شدیدتری به آن می بخشد. در افتتاحیه دیزی او سو اینتنس ، نت هایی از توت فرنگی های آبدار ، امضای نسخه های دیزی ، با ترنج و گلابی مخملی ترکیب شده است. نت های بالایی با عسل در قلب شیرین می شوند ، که با نت های گل های گل یاس و گل رز ادغام می شوند. پایه با ترکیبی از بنزوئین ، وانیل و مشک ، با افزودن خزه ، گرما و لطافت را تضمین می کند.

صDaisy Eau So Intense Marc Jacobs for women 1 - عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس 2021Daisy Eau So Intense Marc Jacobs for women

عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس نسخه ۲۰۲۱

عطر ساز: آلبرتو موریلاس

نت های آغازین: توت فرنگی ، گلابی ، ترنج
نت های میانی: عسل ، یاسمن ، گل سرخ
نت های پایه: بنزوئین ، خزه ، وانیل ، مشک

Daisy Eau So Intense Marc Jacobs for women 2 - عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس 2021

عطر ادکلن مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس

عطر عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس در بطری های قابل تشخیص ، این بار از یک براق طلایی ، با یک کلاه ساخته شده به شکل یک گل دیزی ، در دسترس است. سفید با یک گلدان طلایی. بسته بندی بیرونی آن به رنگ مشکی و طلایی است و به شکل گلهای کوچک مروارید تزئین شده است.

الموندو
عطر لاکچری اُوِردوز اکستاتیک گاردنیا و بلک ارکید

عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس از اواخر فوریه ۲۰۲۱ به میزان ۳۰ میلی لیتر ، ۵۰ میلی لیتر و ۱۰۰ میلی لیتر ادوپرفیوم در دسترس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *