دانستنی های عطر

معرفی عطرهای جدید مارک جاکوبز ۲۰۲۰

مارک جیکوبز جدیدترین مجموعه محدود ، دیسی اسپرینگ کالکشن را ارائه می دهد که این بار فقط شامل سه عطر است: عطر دیسی اسپرینگ ،  عطردیسی سو فرش اسپرینگ  و عطر دیسی لاو اسپرینگ. بطری های قابل تشخیص اکنون یک رنگ سبز روشن بدست آورده اند که کنایه از بیداری بهار دارد. با توجه به مارک تجاری ، رایحه ها تازه ، سرزنده و نشاط آور هستند.

Marc Jacobs Daisy Spring Daisy Love Spring Daisy Eau So Fresh Spring - معرفی عطرهای جدید مارک جاکوبز 2020

معرفی عطرهای جدید مارک جاکوبز

ترکیبات بر اساس سایه های تازه ، معطر ، گل و ادویه تهیه شده اند ، کاملاً هماهنگ برای توصیف تولد طبیعت در بهار. این برند اضافه می کند: “با به دست آوردن ذات مطبوع طبیعت و معصومیت بهار ، نسخه های محدود  دیسی اسپرینگ یک پیچ و تاب فصلی در عطرهای کلاسیک دیسی است.”

Daisy Spring Marc Jacobs for women - معرفی عطرهای جدید مارک جاکوبز 2020

Daisy Spring Marc Jacobs for women

عطر زنانه مارک جاکوبز دیسی اسپرینگ

عطر زنانه مارک جاکوبز دیسی اسپرینگ عطری است خوشبو برای خانمها. این عطر جدید است. عطر زنانه مارک جاکوبز دیسی سو فرش اسپرینگ در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شد. طراح که پشت این عطر است آلبرتو موریلاس است. با جذابیت گلهای رز گل رز و شکوفه های گل محمدی همراه با هل تند برای بافت ، مارک جیکوبز  دیسی اسپرینگ یک احساس ظرافت تازه ایجاد می کند. این عطر به صورت ادو تویلت ۵۰ میلی لیتری به صورت نسخه محدود و با قیمت ۸۶ دلار در میسی عرضه می شود.

Daisy Love Spring Marc Jacobs for women - معرفی عطرهای جدید مارک جاکوبز 2020

Daisy Love Spring Marc Jacobs for women

عطر زنانه مارک جاکوبز دیسی لاو

عطر زنانه مارک جاکوبز دیسی لاو عطری است خوشبو برای خانمها. این عطر جدید است. عطر زنانه مارک جاکوبز دیسی لاو در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شد. عطر مارک جاکوبز دیسی لاو عطری است زنانه ، با گل صد تومانی صورتی ظریف که در صافی شیرین و خامه ای شیر انجیر و انجیر پیچیده شده است.

الموندو
عطر انجلز شير فيت فرنچ مونتانا

 

Daisy Eau So Fresh Spring Marc Jacobs for women - معرفی عطرهای جدید مارک جاکوبز 2020

Daisy Eau So Fresh Spring Marc Jacobs for women

عطر زنانه مارک جاکوبز دیسی سو فرش اسپرینگ

عطر زنانه مارک جاکوبز دیسی سو فرش اسپرینگ عطری است خوشبو برای خانمها. این عطر جدید است. عطر زنانه مارک جاکوبز دیسی سو فرش اسپرینگ در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شد. طراح که پشت این عطر است آلبرتو موریلاس است. نت اصلی گل چای سبز است. نت میانی چای  و نت پایه فلفل صورتی است. این عطر به صورت ادو تویلت ۵۰ میلی لیتری به صورت نسخه محدود با قیمت ۸۶ دلار در میسی عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *