دانستنی های عطر

دیوید بکهام سه عطر جدید روانه بازار می کند

دیوید بکهام سه ادوپرفیوم جدید با کوتی روانه بازار کرد. این شرکت قصد دارد نام تجاری خود را به عنوان یک خط لوکس از عطرهای تک جنسیتی مدرن با محبوب ترین موضوعات: سبز تازه ، آبزیان گلدار و چوبی شرقی را دوباره برقرار کند. دیوید بکهام ۱۵ سال است که در تجارت عطر فعالیت می کند ، اما این عطرها بیشتر با عطرهای لوکس به فروش می رسند تا عطرهای بازار انبوه و دارای برچسب قیمت.

آبی بی نهایت ، سبزهای معطر و چوب های تصفیه شده بر اساس سفرها و خاطرات بکهام است. همانطور که دیوید توضیح داد ، دو عطر تازه اول با الهام از “خاطرات من از رانندگی در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام و پیاده روی در کشور” ساخته شده است. وودز تصفیه شده بازتاب بویایی سفر او به آسیاست. این عطرها با همکاری Firmenich و سیمریس طراحی شدند.

David Beckham to Launch Three New Perfumes 1 - دیوید بکهام سه عطر جدید روانه بازار می کند

آروماتیک گرین یک عطر سبز تازه است که رایحه اصلی آن نعناع ، آب نعناع و چوب سرو است. اینفینیت آکوا یک گل آبی است که دارای لیمو ، انجیر ، اسطوخودوس و نیلوفر آبی است ، در حالی که ریفایند وود عطری چوبی است با قلب چهارگانه گل نخی ، اسطوخودوس و شمعدانی ، و پایه ای گرم از دانه های تونکا ، چوب سدر و وتیور.این کمپین توسط لاکلان بیلی با تصاویری که بکهام را بر روی موتورهای قدیمی خود نشان می دهد ، گرفته شد.

الموندو
نت سدر در عطرسازی، بین قدرت و ظرافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *