دانستنی های عطر

عطر زنانه دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن فور هر

با توجه به مجوز کتی و با همکاری کپ کام یک شرکت پیشرو در زمینه تولید بازی های ویدیویی دیویدوف دو نفره تابستانی جدید دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن فور هیم را ارائه می دهد ، که به دنبال خلاقیت های جذاب سال گذشته دیویدوف کول واتر اکوا من کالکتور و عطر دیویدوف کول واتر میرا کالکتور است. با توجه به موفقیت در ساخته های سال گذشته ، دیویدوف همکاری پرباری را با عطر ساز جروم دی مارینو ، که دو نسخه جدید مجموعه کول واتر را ساخته است ، ادامه می دهد.

Cool Water Street Fighter Champion Summer Edition For Him Davidoff for men 3 - عطر زنانه دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن فور هر

DAVIDOFF – Cool Water Street Fighter Champion Summer Edition For Her

عطر زنانه دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن فور هر

عطر زنانه دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن فور هریک عطر مرکبات گل است که همچنین با ماندارین آفتابی و آبدار شروع می شود ، اکنون با گلابی ترکیب می شود ، که در کنار هم بیان مخملی و نرم به گلهای توبرو می دهد. عطری زنانه و جذاب و اغوا کننده می باشد که توسط عطرساز برجسته ژروم دی مارینو ساخته شده است .این عطر در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شده است .این عطر با رایحه خنک در دسته گروه بویایی گلی میوه ای قابل‌طبقه‌بندی است. از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به نارنگی ماندارین، گلابی ، گل مریم اشاره کرد.

Cool Water Street Fighter Champion Summer Edition For Her Davidoff for women 2 - عطر زنانه دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن فور هر

اسانس اولیه : نارنگی ماندارین

اسانس میانی : گلابی

اسانس پایه : گل مریم

مبارزات بصری نسخه دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون توسط طراح و تصویرگر هنری کلارنس لانسنگ ، که در سریال استریت فایتر کار می کرد ، به تصویر کشیده شد. نسخه های کول واتر ۲۰۲۱ امسال شکل بطری های اصلی را تکرار می کند و به مقدار ۱۲۵ میلی لیتر ادو تویلت (نسخه مردانه با الهام از ریو) و ۱۰۰ میلی لیتر ادو تویلت (نسخه زنانه با الهام از چون لی) در دسترس است. این دو نفره محدود از مارس ۲۰۲۱ در فروشگاه ها وجود دارد.

الموندو
عطر كيليان له هيور ورت و اپل برندی ان د راکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *