دانستنی های عطر

عطر کارتیر دکلریشن اوت فریچر

عطر کارتیر دکلریشن اوت فریچر: خش دار، طراوت گیاهی

Déclaration Haute Fraîcheur: Scratchy, Vegetal Freshness

همه طرف‌های اعلامیه کاملاً به سه گانه زیره سیاه-دارچین-هل اصلی از ادویه‌های فلفلی، گرم و سرد نزدیک شده‌اند و DNA اعلامیه غیرقابل انکار را با پالت‌های متفاوتی از رنگ‌ها و زمینه‌های حمایتی به نمایش می‌گذارند. Declaration Haute Fraîcheur، جدیدترین در این خط، بیش از هر فرنچایزی که من شخصاً حس کرده و به یاد دارم، از خورشید ژان کلود النا فاصله دارد.

زیبایی شناسی کلی Haute Fraîcheur بسیار واضح تر و کمتر از ستون قدیمی آن است. شیرینی دنج و خزدار اصل حذف شده و با چوب های خش دار و گیاهی جایگزین می شود که با مفهوم شفاف و چوبی که از مردان بیشمار دیگر می شناسیم، می پیچد، اما به اندازه کافی تفاوت دارد که با لقمه ای سبزتر، سبزتر و کمی انیسیک چیزها را جذاب نگه دارد.

به طور رسمی، ما فقط سه نت در لیست داریم: “برگ مرکبات”، هل، و سدر. من مطمئن نیستم که چرا آنها اشاره های آشکار مرکبات را در اینجا کنار گذاشتند، اما در اولین بو واضح است. ترکیبی از لیموترش، لیمو، ترنج و به، جوانسازی و طراوت فوری را به ارمغان می آورد، هوای مطبوع، کمی اوزونیک، و با لبه کاغذی که، درست مانند کل ترکیب، خود را از جمعیت متمایز می کند، اما هنوز در منطقه ای راحت و آشنا بازی می کند. . با نسخه اصلی، مرکبات عمدتاً برای تقویت و تجدید ادویه‌های میوه‌ای و براق ترکیب عمل می‌کند، بنابراین تأثیر آن به‌عنوان متعادل در نظر گرفته می‌شود – در عین حال نیروبخش و آرامش‌بخش و فرسوده. در Haute Fraîcheur، نت‌های ابتدایی عمداً به صورت موی بریده می‌شوند تا برش داده شوند و با ترشی شدید ظاهر شوند، همراه با رگه‌های گیاهی آبکی که به جعفری یا نعناع نزدیک می‌شود، اما هرگز کاملاً به آنجا نمی‌رسد، و در ایده‌ی بارانی تلخ و برگ‌دار بهاری قرار می‌گیرد. نرولی، پتی‌گرین، لیموترش؟ احتمالاً همه).

الموندو
عطر ادکلن کلایو کریستین ایکس مردانه

Declaration Haute Fraicheur Scratch Vegetal Freshness 2 - عطر کارتیر دکلریشن اوت فریچر

علاوه بر این، هل خنکی معمولی خود را نشان می دهد، اما با رنگ و قوت کمتری نسبت به نمونه استاندارد خود، طیف کاملی از جنبه های گلی، دودی، منتول دار و بازیلیکی خود را در زاویه متمرکزتری از روشنایی و شفافیت قرار می دهد. هل Haute Fraîcheur را اینگونه توصیف می‌کنم که به بخور نزدیک‌تر می‌شود، احساسی اثیری، ترش و باد می‌آید، ترکیبی از بافت دود سیگار (مانند پاپیروس، درشت، خفه‌کننده) اما بدون هیچ‌گونه کثیفی و سموم آن، به جای لباس‌شویی. مانند، سفید، و تمیز. در تمام مدت، مرکبات ترش آواز می‌خواند، ته صدای شیرین بیان نیش می‌زند و شاخه‌ها و جوانه‌های سبز-علفی با انرژی ظریف حرکت می‌کنند.

Haute Fraîcheur ساده و رضایت بخش است اما جزئیات هیجان انگیزی را به یک ژانر آزمایش شده اضافه می کند. از نظر سبک، من می‌توانم بگویم که این خط با خط Jardin هرمس بیشتر از کناره‌های قبلی کارتیه مطابقت دارد. ایده آل برای روزهای زیبای بهار و تابستان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *