دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه پارفومز د مارلی دلینا لا رزی

خانه عطر پارفومز د مارلی ماه گذشته فلانکر دلینا را راه اندازی کرد و گل سرخ ، میوه ای و چوبی آنها را به نور تازه تر و براق تری رساند. عطر پارفومز د مارلی دلینا لا رزی ،گل رز را هنگام طلوع آفتاب ، هنوز در غبار صبحانه مهره ای می کند ، بدون از دست دادن تراکم گوشتی یا طول عمر اصلی. این نوعی تنوع است که کاملاً به زیبایی فصل بهار بخشیده شده است. این آفرینش جدید ، که در مارس ۲۰۲۱ نور روز را دید ، فصل سوم داستان دلینا را باز می کند ، این بار شبنم صبح را برجسته می کند. برای کوئنتین بیش عطرساز ، این یک پروژه ماشین زمان بود ، سر اشاره ای به صبح های اولیه کودکی که در باغ مادربزرگش می گذراند ، جذابیت هوشمندانه ای را به گل سرخ دلینا ، پرفروش ترین پارفومز د مارلی تزریق می کرد.

نسخه اصلی (۲۰۱۶) ، که توسط کوئنتین بیش نیز ساخته شده ، یک گل رز میوه ای با لهجه های لیچی و ریواس را نشان می دهد ، که در بالا توسط جوز هندی رانده می شود. گلبرگ اسیر جیوودان گل رز مخملی دمشقی را که با لمس گل صد تومانی نرم شده غنی می کند. پایه آن چوبی است ، به دور چوب های کهربا ، وتیور ، سرو و بخور می چرخد ​​، روی زمینه مشک ، نت های کهربا و نوعی وانیل قرار دارد. ترمه در حالی که با پوست مخلوط می شود ، ابعاد چوبی را گسترش می دهد. دلینا با جلوه های حجیم ، دنباله انحنا ، جنبه های مختلف آن و زنانگی شیطنت آمیز ، خود را به عنوان یک موفقیت واقعی در محدوده شناخته شده ، که مارک تصمیم گرفت با تأکید بر مواد خاص ، ایجاد “حالات” خاص ، آن را تفسیر مجدد کند. تقریباً مثل این است که سه چهره از همان عطر به ما پیشنهاد شده است.

الموندو
عطر ادکلن زنانه لورا بیاجیوتی

Delina La Rosée Parfums de Marly for women 1 - عطر ادکلن  زنانه پارفومز د مارلی دلینا لا رزی

اولین تعبیر مجدد عطر ادکلن مارلی دلینا اکسکلوسیف  (۲۰۱۸)  بود ، جایی که گل رز به صورت شبانه تری آشکار می شود. ما تقریباً مستقیماً به نتهای پایه شیرجه می زنیم: یادداشتهای بالایی خیره کننده و میوه ای را پشت سر می گذاریم ، که فقط یک آرد آلو و یک گریپ فروت از آنها باقی می ماند تا طراوت بخشیده شود. کوئنتین بیش در اینجا گل رز ترکی تیره تر ، عمیق تر و دلپذیری ترسیم کرد ، با ظرافت های عسلی و بافتی مخملی ، لبه دار اسیر گیواودان ، اورپور ، که نت های گل ، سبز و میوه ای گل یاس سامبا را تولید می کند. ما پس زمینه چوبی اصلی (بخور ، چوب کهربا) ، و همچنین هیجان خزه بلوط (همیشه سبز) را که در اطراف یک تخت کهربا زمزمه می کند ، پیدا می کنیم ، جایی که من همچنین برخی از اثرات کاراملیزه را تشخیص می دهم. کل چیزی هر دو لباس پوشیده تر و نفسانی تر ، همیشه با همان چگالی و همان منحنی های قاطع ، تراوش می کند. نیازی به ذکر نیست که طول عمر بی عیب و نقص وجود دارد ، و دلیل خوبی هم دارد: این غلظت عصبی است. این تصویر دلینا با لباس شب است که هنگام بوییدن این پهلوی “منحصر به فرد” به ذهنم خطور می کند.

Delina La Rosée Parfums de Marly for women 2 - عطر ادکلن  زنانه پارفومز د مارلی دلینا لا رزی

در مقابل ، این نسخه اولیه گل رز است که پارفومز د مارلی با آخرین نسخه خود قصد داشت آن را نشان دهد. رایحه ای درخشان و روشن در طول روز که کوئنتین بیش آن را با طراوت سرشار کرده و با نت های میوه ای و آبکی بازی می کند بدون اینکه حجم یا ماندگاری اصلی را از دست بدهد. ما همان بالای میوه ای را پیدا می کنیم ، با برخی از تفاوت های ظریف علفی و قابض ، که سبز باغی را پوشانده است که با شبنم صبحگاهی پوشانده شده و در اطراف نت های ترنج ، لیچی و گلابی قرار گرفته است. گل رز گران قیمت ترکی ، به لطف اسیر جیوودان ، که نوت های گل و سفید و دیافون خود را بازیابی می کند و جلوه هایی به ارمغان می آورد ، در قلب عطر باقی می ماند ، با لمس گل صد تومانی ، اما همچنین برخی از زنگ های گل زنبق. شفافیت و بافت خامه ای این احساس گلبرگ گل رز مخملی توسط مولکول دیگری به نام پوماروز برجسته می شود و این عطر را به نمونه ای خوب از ازدواج سنتز و طبیعی تبدیل می کند که با شفافیت و بی گناهی گل رز داماسک را هاله می کند و طراوت شبنم صبح را تداعی می کند.

الموندو
معرفی عطر ادکلن جویسی کوتور اویی اسپلش

Delina La Rosée Parfums de Marly for women 3 - عطر ادکلن  زنانه پارفومز د مارلی دلینا لا رزی

تکامل برخی از لهجه های دریایی و آرام آب را نشان می دهد که انگار احساس گلهای آبکی را گسترش می دهد. رایحه عطر و بوی چوبی خود را در پس زمینه حفظ می کند (سرو ، گویاک ، چوب کهربا ، اما همچنین یک وتیور کاملاً حاوی هائیتی) ، همه با استفاده از ماسکهای سفید و نرم و نرم پوشانده شده است. علاوه بر طراوت زیاد ، این عطر همچنین احساس خوبی از حجم هوا را ارائه می دهد ، همه در ترکیب منحنی و سبک بودن ، که باید طرفداران پرفروش ترین را هنگام جستجو در تابستان برای دنباله سنگین که هنوز هم برای آفتابی مناسب است ، اغوا کند. روزها.

عطر ادکلن پارفومز د مارلی دلینا لا رزی ، از مارس ۲۰۲۱ به صورت آنلاین و در همه نقاط فروش این برند موجود است. ۷۵ میلی لیتر با قیمت ۲۰۵ یورو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *