دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن لورنزو ویلورسی دیلمون

مضمون پارادیس اند  د گاردن اف اپدن در عطرسازی غربی کاملاً منطقی ظاهر شد ، دقیقاً مانند آنچه در هنر مشاهده شد. به عطر کاچارل ادن ، عطر ادکلن شوپارد-چوپارد هیون عطر ادکلن استی لودر بیوند پارادایس فکر کنید. رویاهای یک بهشت ​​گمشده برای بازیابی ، حتی در جوامع غیر مذهبی به خوبی درک شده است.

عطر ادکلن لورنزو ویلورسی دیلمون

لورنزو ویلورسی ، عطاری با تحصیلات در تاریخ ، تصمیم گرفت با توجه به تخصص خود (تمدن های شرق باستان) رایحه ای آسمانی ایجاد کند و نام دلمون را از اسطوره های سومری باستان برد. مکانی برای زندگی شاد و فراوان ، زادگاه تمدن ، “دیلمون کشوری روشن و بی عیب و نقص است ، جایی که کلاغ ها جرقه نمی زنند ، مرگ را صدا می کنند ، جایی که شیر و گرگ بره ها را عذاب نمی دهند ، جایی که پیر و پیر وجود ندارد. “

Dilmun Lorenzo Villoresi for women and men 4 1 - معرفی عطر ادکلن لورنزو ویلورسی دیلموندلیمون برای مردم باستان بین النهرین بهشتی است ، باغ خورشید که بوته ها مملو از جوانه هستند ، جایی که گیاهان گلدار بالا می روند و برگ های لاجورد با میوه های شیرین مخلوط می شوند. رایحه ای آفتابی و درخشان که در آن نت هایی از نرولی و شکوفه های پرتقال در برابر پس زمینه اپوپوناکس و بخور ، جنگل های معطر و وانیل ، با ته رنگی از برگ های لورن ایجاد می شوند.

– توضیحات برند

Dilmun Lorenzo Villoresi for women and men 3 - معرفی عطر ادکلن لورنزو ویلورسی دیلمونبهشت کانون همه چیزهای زیبا و عالی است. اما فراموش نکنید که اسطوره ها و افسانه ها توسط خدایان یا تمدن های فرازمینی به ما داده نشده اند. آنها توسط نیاکان ما که ۳-۵ هزار سال پیش در بین النهرین (عراق مدرن) زندگی می کردند ساخته شده اند (و نظریه ای که در قرن نوزدهم بیان شد ، کاملاً محتمل است که دلمون یک بهشت ​​افسانه ای واقعی نبود ، بلکه جزیره بحرین بود). این افسانه ها ، با وجود همه افسانه هایشان ، توسط عطاری های مدرن تجسم می یابد و به هیچ وجه از اکسیرهای جادویی نیست ، بلکه از همان مواد معطر عطر است که در دسترس بسیاری است. بنابراین ، نتایج می توانند کاملاً متفاوت باشند. در این مورد ، یک نسخه غنی از آب کلن با قلب زیبا گل مرکبات و یک پایه شرقی چوبی متوسط.

الموندو
عطر مردانه آرمانی كد ادوپرفيوم 2021

Dilmun Lorenzo Villoresi for women and men 2 1 - معرفی عطر ادکلن لورنزو ویلورسی دیلمون

شروع درخشان مرکبات لورنزو ویلورسی دیلمون خیلی از آبهای معروف کلن دور نیست: ترنج ، لیمو ، نرولی و ماندارین باعث احساس طراوت بهداشتی شدید می شوند ، با این حال ، آنها با رایحه های شیرین گل خوشبو می شوند. در این شروع ، من مخصوصاً سبزیجات تند مرکبات خرد شده و برگ بو را دوست دارم ، زیرا بوی نشاط آور و نشاط آور دارد.

با تکامل قلب گل ، نرولی در یک دونفری با یاسمن کمی کثیف به شکوفه نارنجی شیرین و شیرین تبدیل می شود. به نظر می رسد این عطر یک ترکیب گلدار شناخته شده و آشنا با رنگ کمی صابونی است. یک قلب گل با حجم متوسط ​​و طبیعی ، بدون تقویت و تزئینات غیر ضروری ، بوی طبیعی و حتی کمی از “سبک خوب قدیمی” می دهد. اوپوپاناکس و وانیل مقصر این امر هستند. همراه با یاس ایندولیک ، آنها چیزی شبیه پایه ادکلن های معتبر گرلن ، چه ادکلن شالیمار یا موشیور د موسیور گرلن مردانه ، ایجاد می کنند. در یک پایه آرام “کاغذی” ، چوب صندل و سرو نسبت به وانیل و مشک برتری دارند.

Dilmun Lorenzo Villoresi for women and men 5 - معرفی عطر ادکلن لورنزو ویلورسی دیلموندلمون لورنزو ویلورسی

نتیجه نهایی یک ادکلن شگفت انگیز و بسیار بویی طبیعی است که باید هر ۴ ساعت تمدید شود. نسخه پیشرفته ۴۷۱۱ ، همراه با شکوفه پرتقال شیرین و یاسمن.

عطر ادکلن لورنزو ویلورسی دیلمون-Lorenzo Villoresi Dilmun

وب سایت رسمی لورنزو ویلورسی ، کاربر دیلمون را چنین تصور می کند: خیال پرداز ، رویاپرداز ، مسافر ، پرشور. من ساده تر می گویم که این عطر برای کسانی است که عطرهای کلاسیک جدی و بدون سن و عطرهای قدیمی و طبیعی را به عطرهای جدید و اعصاب دار ترجیح می دهند. عطر ادکلن لورنزو ویلورسی دیلمون-Lorenzo Villoresi Dilmun،در نت ابتدایی خود دارای رایحه ی شکوفه پرتقال ، نت های سبز ، رز و یاس می باشد در نت میانی به رایحه ی پتیت گرین ، بخور و شکوفه پرتقال می رسد و در انتها به رایحه ی نت های گلدار ، وانیل ، مرکبات و چوب صندل ختم می شود.

الموندو
چرم و عطر بوی زیر پوست

    رایحه ی اولیه : مرکبات – شکوفه پرتقال – رز – یاس – نت های سبز

    رایحه ی میانی : پتیت گرین – برگ بو – جاوشیر – بخور – نرولی – شکوفه پرتقال

    رایحه ی پایه : نت های گلدار – چوب صندل – سرو – وانیل – مرکبات – لامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *