دانستنی های عطر

عطر دیور میس دیور بلومینگ بوکه بابی لیمیند ادیشن

Dior Miss Dior Blooming Bouquet - Bobby Limited Edition

برند دیور در نسخه محدود جدید عطر میس دیور بلومینگ بوکی ، بطری عطر بابی نمادین بابی ، با برچسب “J’appartiens à Miss Dior” (“من متعلق به خانم دیور هستم”) را بازسازی می کند ، که در ژانویه و فوریه ۲۰۲۱ عرضه می شود. این بطری ابتدا در سال ۱۹۵۲ در تعطیلات کریسمس برای عطر خانم دیور ، با الهام از سگ مورد علاقه کریستین دیور ، بابی ، ارائه شد. این عطر دسته گل تازه شکوفه  میس دیور از ۲۰۱۴ به همراه بهار نارنگی ، گل رز ، گل صد تومانی ، میوه ها و مشک سفید است. ساخت بطری جدید به والترسپرگر ، آخرین شیشه ساز نیمه اتوماتیک فرانسه اعتبار دارد. پرچم توسط جرارد پاریچه مات شده است ، در حالی که نیجرمات درپوش را با ویژگی های سگ به رنگ سیاه تزئین کرده است سافران ، متخصص پارچه ، که برای آتلیه های کوتور دیور کار می کند ، کمان را روی گردن سگ ایجاد کرد. برای ایجاد گلهایی با الهام از لباسهای دیور ، منجوق دوزی شده است.

Dior Miss Dior Blooming Bouquet – Bobby Limited Edition

استفانی تورس ، مدیر عامل شرکت والترسپرگر گفت: “پارفیوم دیور  از سال ۱۹۵۲ با پرچم اصلی به ما مراجعه کرد و ما مجبور شدیم برای تولید مثل یک شکل بسیار پیچیده راه حلی طراحی کنیم. کلاه به شکل سر سگ خواستار شد یک قالب پنج بخشی ، و بدن نیز یک قالب پیچیده را می طلبد. ما مجبور شدیم بطری اصلی را تا آنجا که ممکن است صادقانه تولید کنیم در حالی که از تولید نیمه اتوماتیک استفاده می کنیم. “

Dior Miss Dior Blooming Bouquet Bobby Limited Edition 2 - عطر دیور میس دیور بلومینگ بوکه بابی لیمیند ادیشن

Dior Miss Dior Blooming Bouquet – Bobby Limited Edition

عطر دیور میس دیور بلومینگ بوکه بابی لیمیند ادیشن

عطر و ادکلن زنانه دیور میس دیور بلومینگ بوکه بابی لیمیند در سال ۲۰۲۱ توسط فرانسوا دماچی از گروه بویایی گل ها معرفی و عرضه شده است. رایحه غالب شامل مرکبات و گل ها است. نت آغازین حاوی عطر نارنگی ماندارین است و فضای خنک و مرکبانی ایجاد می کند در نت های میانی از گل صد تومانی صورتی ، گل رز داماسک ، زردآلو و هلو بهره می برید ؛ در انتها و نت پایه مشک سفید جایگزین نت میانی می شود.

الموندو
عطر مردانه كارون امی موی كوم جی سوی 2020

عطر ادکلن زنانه دیور میس دیور بلومینگ بوکه بابی لیمیند ادیشن در ۱۸ ژانویه در فرانسه در ظرف های ۹۰ میلی لیتری راه اندازی می شود. حدود ۳۰۰۰ بطری موجود است که قیمت هر بطری حدود ۷۲۰ دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *