دانستنی های عطر

عطر زنانه و مردانه دیور ایدن راک ۲۰۲۱

در آستانه تابستان ۲۰۲۱ ، خانه دیور  عطر ایدن-راک،  را رونمایی می کند ، نسخه جدیدی برای خط منحصر به فرد میسون کریستین دیور ایدن راک، نوید یک ترکیب گل گلی را می بخشد که طراوت دریا ، گرمای اشعه خورشید و جنگل را برای گرامی داشت ۱۵۰ سالگرد هتل لوکس معروف (Hôtel du Cap-Eden-Roc) در ریویرای فرانسه در هم آمیخته است. این عطر نمایانگر تصویری بویایی از این شنل و فضای آفتابی این بهشت ​​مدیترانه ای است.

“ایدن راک بیان یک زیبایی غیرقابل انکار ساده و طبیعی است ؛ کریستال نمک دریا که در نوک زبان قرار گرفته ، پوست برنز گرم شده توسط خورشید ، سایبان محافظ ارائه شده توسط یک درخت کاج در جنوب فرانسه. “عطر ایدن راک خود را در سه رنگ نشان می دهد: آبی مانند دریا و آبهای شفاف یک استخر الهی ، زرد مانند خورشید که اشعه خود را به صخره می کشد و بدنهای آرام و آرام ، سبز مانند طراوت کاج هایی که در بلند ایستاده اند باغ سرسبز هتل “، در توضیحات رسمی این برند آمده است.

Eden Roc Christian Dior for women and men 1 - عطر زنانه و مردانه دیور ایدن راک 2021

Eden-Roc Christian Dior for women and men

این آفرینش که بسیار پیچیده و ساده توصیف شده است ، توسط فرانسوا دماچی ، عطرساز داخلی دیور امضا شده است ، که می خواست هوای دریا ، گلها و مرکبات ، رایحه های معطر و کاج های دریایی را از طریق نت هایی که استفاده کرده است تداعی کند. این عطر با مرکبات ، رایحه های سبز و آبزی همراه با ماده معدنی سنگ سفید که در خورشید گرم می شود ، باز می شود. قلب آن حاوی یک آکورد انتزاعی “Far Niente” است: ترکیبی از رایحه لوسیون آفتاب با نارگیل غالب در کنار گلهای سفید ، که در میان آنها گل یاس برجسته است. پایه کاج حلب (که از جنگل کاج اطراف هتل تقلید می کند) و لابدانوم ترکیب را کامل می کند.

الموندو
عطر مردانه تر دهرمس او جيور

Eden-Roc Christian Dior for women and men

بالا: مرکبات ، نمک دریا ، آکوردئات معدنی

قلب: یاسمن ، نارگیل ، ماستیک یا لنتیسک(صمغ کندر)

پایه: کاج ، لابدانوم

عطر زنانه و مردانه دیور ایدن راک به صورت  ۴۰ میلی ، عطر مشترک دیورایدن  راک ۱۲۵ میلی لیتر و عطر  دیور  ایدن راک ۲۰۰ میلی لیتر در دسترس است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *