دانستنی های عطر

عطر آرمانی امپریو استرانگر ویت یو اینتنسلی ۲۰۲۱

دو عطری که به عنوان “تجسم بویایی عشق واقعی امروزین” اعلام شد و همچنین پایه های جدید خط عطر آرمانی امپریو با نام جیورجیو آرمانی امپریو آرمانی بیکاز ایتز یو و عطر ادکلن جورجیو آرمانی امپریو آرمانی استرانگر ویت یو در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شد. خانه آرمانی اکنون نسخه جدید نسخه مردان را برای فوریه ۲۰۲۱ به نام جورجیو آرمانی امپریو آرمانی استرانگر ویت یو اینتنسلی منتشر می کند.

Emporio Armani Stronger With You Absolutely 1 - عطر آرمانی امپریو استرانگر ویت یو اینتنسلی 2021

جورجیو آرمانی امپریو آرمانی استرانگر ویت یو اینتنسلی به عنوان قوی ترین عطر این مجموعه توصیف می شود؛ نفسانی ، پرشور و اغواگر. این ادو پرفیوم شرقی به یک ترکیب کلاسیک فجر متکی است ، که با عناصر گل-میوه و یک پایه چوبی فروتن گسترش یافته است. این ترکیب با آکورد رم ، مخلوط با ترنج درخشان و عناصر رزین در بالا آغاز می شود. قلب توسط یک اسطوخودوس ‘دیوا’ از جنوب فرانسه تسلط دارد. داوانا به آن پیوست و به رایحه عمق و یک نت خاص و شیرین بخشید. برخی از اجزای خاکی و ادویه ای توسط وانیل ماداگاسکار و پاچولی جمع می شوند.

Emporio Armani Stronger With You Absolutely 3 - عطر آرمانی امپریو استرانگر ویت یو اینتنسلی 2021

Emporio Armani Stronger With You Absolutely

جورجیو آرمانی امپریو آرمانی استرانگر ویت یو اینتنسلی

  • رایحه اولیه: بنفشه، فلفل صورتی، سرو کوهی
  • رایحه میانی: اسطوخودوس، سالویا، دارچین، تافی
  • رایحه پایه: وانیل، دانه تونکا، جیر، کهربا

بطری زاویه دار با کلاهک امضا با رنگ عرقیج کنیاک رنگ کهربا ، لاک زدن دودی بطری و مقداری سیاه در پایه مشخص می شود. جورجیو آرمانی امپریو آرمانی استرانگر ویت یو اینتنسلی به صورت یک ادوپرفیوم ۳۰ ، ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس شما قرار خواهد گرفت

الموندو
عطر کایالی اينوايت آنلي عنبر 23

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *