دانستنی های عطر

عطر ادکلن لوبین اپیدُر

عطر ادکلن اپیدور لوبین : زرد به معنای تابستان آفتابی است

Epidor Lubin for women and men

اپیدور لوبین ، که قهرمان بررسی امروز ما است ، دو بار متولد شد – اول در ۱۹۱۲ و دوباره بیش از یک قرن بعد ، در سال ۲۰۱۷. ژیل توونین ، رئیس جمهور فعلی لوبین ، بار دیگر از رنگ زرد درخشان گندم (به طور سنتی با طلا مقایسه می شود) الهام گرفت – Epi d’Or به معنای گوش طلایی است. سبک قدیمی؟ نه ، فقط خیلی سنتی است. آنقدر سنتی که در پس تأثیر تلویزیون ، اینترنت و شبکه های اجتماعی کاملا فراموش می شود.

Epidor Lubin for women and men 3 - عطر ادکلن لوبین اپیدُر


برداشت معطر در مزارع طلا

گندم رسیده دیروز در نسیم تابستان تاب خورد. میله های بور اکنون به صورت پراکنده بر روی زمین قرار گرفته و کارگران کیسه های جو خود را با دانه های طلایی پر کرده اند. دختران روستا داس خود را می کشند و در یک تکه سایه دار ،تشنگی خود را در جریان آب فرو می کشند. آنها امشب می رقصند تا پایان برداشت را جشن بگیرند. دیروز یک دستفروش آمد و اکنون ، پوست آنها با شکوفه پرتقال معطر است ، با یاسمن و بنفشه مخلوط شده است. اسموک های خشن آنها بوی مشکی دارد و نت هایی از یونجه تازه و ترش فرنگیپان در هوا می پیچند. در حالی که تاریکی به مزارع نازل می شود ، آنها لحظه ای چشمان خود را می بندند و جای خود را به رویاهای خود می دهند “- توصیف مارک.

Epidor Lubin for women and men 2 - عطر ادکلن لوبین اپیدُر

Epidor Lubin for women and men

عطر ساز توماس فونتین عطر سال ۲۰۱۷ را بر اساس فرمول اوایل قرن بیستم و رنگ زرد خلق کرد. و به نظر من می رسد که شخصیت عطر – گل شیرین با پایه چوبی کهربای گرم – دقیقاً همان عطر صد سال پیش بود. حتی اگر با استفاده از اجزای با کیفیت متفاوت ایجاد شده باشد. با کمال تعجب ، توافق اصلی اپیدور – شکوفه پرتقال ، یاسمن و کومارین – بسیار آشنا (و نه فقط برای من) احساس می شود. این مرا به یاد دو عطر بسیار معروف اواخر قرن بیستم می اندازد ، یعنی زنانه پویزن کریستین دیور و جوپ مردانه! هوم به نظر می رسد که اپیدور لوبین مولد هر دو بوده است – ترکیب شیرینی گلهای سفید و وانیل با نت های تارت ، خشک و تند آلو ، دارچین و کومارین – اما بدون جذابیت جنسی بیش از حد که تبلیغات معمولاً به این عطرها نسبت می دهند.

Epidor Lubin for women and men 4 - عطر ادکلن لوبین اپیدُر

Epidor Lubin for women and men

جدا از جشنواره برداشت ، حس طلایی و جنسیت ، اپیدور یک عطر زنانه و پودری از گل است ، با مربای آلو تند و گودال های گیلاس. یک پایه پودر نرم و گرم کهربا به همراه کومارین به دسته گل های سفید کرک میموزای زرد و آفتاب درخشان اضافه می کند و از این طریق اپیدور را به یک نسخه کوچک بهاری و دوستانه Amarige یا Champs d’lysees تبدیل می کند ، اما غالب نیست. و البته ، کمک می کند تا مطابقت رنگ با بسته بندی و درپوش بطری طلای زرد حاصل شود. بنابراین ، عطر می تواند تمام تابستان ، از اولین میموزا بهار و شکوفه پرتقال ، تا آلوهای رسیده ، یاس ، عسل و یونجه خشک را در آغوش بکشد – و آن را با نور خورشید غرق می کند. اپیدور لوبین بخشی از مجموعه کلاسیک د لوبین است و در ادوپرفیوم ، بطری های ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری به ترتیب با قیمت ۱۰۲ و ۱۴۸ یورو در وب سایت رسمی میسون لوبین و همچنین در فروشگاه ها و وب سایت های منتخب اطراف موجود است.

الموندو
معرفی و بررسی دو عطر وتیور لانوین

نت های برتر: آلو و بنفشه؛
نت های میانی: شکوفه نارنج و یاس؛
نت های پایه: لوبیای تونکا ، وانیل ، چوب صندل و چوب سدر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *