دانستنی های عطر

عطر زنانه کالوین کلین اسکیپ

Escape Calvin Klein for women
کالوین کلین اسکیپ: ا گت اوی،بای ایر اند واتر

بررسی رایحه
توسط میگل ماتوس

من عاشق گشت و گذار در فروشگاه های آنلاین عطر هستم. چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد ، برای مثال بسیاری از عطرهای فراموش شده. بسیاری از رایحه های عالی گذشته هنوز با کمترین قیمت در حال تولید هستند و اینها می توانند درباره تاریخ عطر چیزهای زیادی به ما بگویند. ناگفته نماند ، آنها می توانند شکست بزرگ بعدی ما برای چنین سرمایه ی اندکی باشند. هنگامی که به دنبال برخی از این سنگهای قیمتی گمشده می گشتم ، در دهه ۱۹۹۰ با چیزی بسیار محبوب روبرو شدم: اسکیپ

زنانه توسط کالوین کلین.
بطری ۱۰۰ میلی لیتری با قیمت ۱۹ یورو و ارسال رایگان؟ روی من حساب کن!
و بنابراین من آن را خریداری کردم.

پس از دریافت کالوین کلین اسکیپ و بعد از اولین اسپری ، متوجه چیز عجیبی شدم. انتظار داشتم از قبل با آن آشنا باشم. اما من نبودم. حدس می زنم هیچ کس در اطراف من در دوران خود اسکیپ را نمی زد ، بنابراین احساس جدیدی داشتم. دومین تعجب این بود که من بلافاصله عاشق آن شدم. چگونه امروزه این عطر ممکن است یک عطر فراموش شده باشد؟

شروع کردم به جستجوی آنچه بلاگرهای دیگر در مورد اسکیپ می گویند،هیچ چیزی. من هیچ مقاله ای در مورد آن پیدا نکردم. با این حال ، در فرگرنتیکا ، ما ۲۷۱ خواننده داریم که در مورد آن صحبت می کنند ، بنابراین با وجود فراموشی کارشناسان ، باید برای مصرف کنندگان معنی داشته باشد. اسکیپ فقط در مقالات گروهی در معاصر به طور خلاصه ذکر شده است. با این حال ، هرگز برچسب شاهکار را دریافت نکرده و هرگز مورد توجه کاملا شایسته قرار نگرفته است.

با وجود آن ، در سال ۱۹۹۲ ، اسکیپ برنده جایزه FiFi بهترین عطر زنانه شد. همکار سابق عزیز من ، مارلن ، یک بار نوشت: “من به یاد دارم که وقتی در یک آرایشگاه در بون ، کارولینای شمالی بودم ، در حالی که منتظر مادرم بودم ، یک نوار عطر کاغذی را باز کردم. من قبلاً هرگز چیزی مانند اسکیپ فور وومن را تجربه نکرده بودم. میوه ای و تا حدی ضخیم ، اما در عین حال نوعی حس ساحلی و گرمسیری نیز در آن وجود دارد. رایحه ای مانند گل میخک سنگین ابدیت برای زنان بود ، “این چیست؟” تنها چیزی بود که می توانستم پس از بو کردن جمع کنم. من آن را دوست داشتم. من آن را می خواستم. من به آن نیاز داشتم. “

الموندو
عطر کالکشن عطار فلاور ماسک نسخه 2021

همانطور که انتظار می رفت ، نویسنده عطر لوکا تورین نظر نسبتاً منفی و کاملاً متفاوتی در مورد آن دارد. او در کتاب خود پرفیومز د ایز گاید می گوید: “اسکیپ قبلاً جالب بود ، اما کالوین کلین آن را دوباره فرموله کرده است. این کار به عنوان یک گل قدیمی و تقریباً مبهم آغاز شد که با نت ویژه دریایی کالون پوشانده شده بود .قبل از اینکه همه از آن استفاده کنند بدون شک احساس کردند که کالون قدرت خود را از دست داده است (درست) ، آنها فرض کردند که اسکیپ قدیمی منسوخ شده است (نادرست) و آن را به یک گل سفید برای همه آندرویدها تبدیل کرده است، به اندازه یک سنگریزه متمایز در گودال شن. “

این که چقدر بینی ما از هم فاصله دارد ، همیشه سرگرم کننده است. در هر صورت ، او به موارد اصلاح فرم اشاره می کند ، اما از آنجا که من هرگز نسخه اصلی را بو نکردم ، فقط می توانم در مورد نسخه فعلی که در بازار است قضاوت کنم و آن را دوست دارم. نقد و بررسی دیگری که من یافتم نیز از یک کتاب بود: سنت اند سابورژن باربارا هرمان. وی می گوید: “یکی از اولین عطرهای آبی ، تمیز و میوه ای-گلهای دهه ۱۹۹۰ است و دسته ای از رایحه ها که به عنوان بویایی از صدای سفید تولید می شود. عطرهای تازه و دلپذیر.و از آنجا که رایحه های کاربردی مانند شامپو به بازار می آیند با این عطرهای تمیز ، موهای تازه شسته شده را خنک می کند. “

الموندو
معرفی ادکلن پپ جینز لاندن پپ جینز بلک ایز ناو

در حالی که برای این مقاله تحقیق می کردم ، مجدداً از کمپین های ویدئویی اسکیپ استفاده کردم و آنها در واقع جذاب هستند. معمولاً کمپین های ویدیویی کالوین کلین دارای آن اغواگری سیاه و سفید مرموز ، صداهای زمزمه شده و روایتی است که به صمیمیت متوسل می شود.در این تبلیغات برای اسکیپ ، دو عنصر وجود دارد که نقش مهمی دارند: آب و هوا. دو وسیله حمل و نقل ، پرواز یا قایقرانی ، چیزی که امروزه همه آرزو می کنند. فرار ، مسافرت ، عاشق شدن ، لمس کردن ، با شور و اشتیاق بوسیدن کسی … اما این عناصر همچنین چیزی است که اسکیپ در مورد آن است: جریان آب و هوای نسیم.

Escape Calvin Klein for women 2 - عطر زنانه كالوين كلين اسكيپ

زمان صحبت از اسکیپ ، به نظر می رسد همه از کالون یاد می کنند ، ماده ای که اتفاقاً دوستش دارم. اما من فکر می کنم که این بسیار کاهنده است و در واقع ، به نظر من ، فقط با بوییدن آن ، برداشت های آب حاصل از اسکیپ می تواند نتیجه چندین مولکول آب مانند کالون ، ملونال و هلیونال باشد که در کنار هم با فریزیا و گل صد تومانی ، می تواند این جنبه شگفت انگیز گل آبکی را به ما بدهد. من فکر می کنم ما نمی توانیم به چنین روش تقلیل آمیزی به اسکیپ بپردازیم. به نظر من ، این یک نمونه عالی از چگونگی ترکیبات مصنوعی است که می تواند متحدان بزرگی در ایجاد یک عطر تازه گل باشد ، اما یک عنصر بسیار سبز ، حتی گیاهی نیز وجود دارد که از ایده نابغه ای برای قرار دادن رایحه بابونه ناشی می شود. در واقع ، این ممکن است عطر بابونه مورد علاقه من باشد ، حتی بهتر از تلاش گوچی با Mémoire d’un Odeur.

الموندو
معرفی عطر ادکلن بولگاری اومنیا کورال

بابونه همان چیزی است که این ترکیب ضدعفونی کننده را پیچانده و آن را به رایحه ای کاملاً پیچیده و دور از رایحه صنعتی یا سرد تبدیل می کند. گاهی اوقات بوی بابونه تازه و گل بابونه و گل یاس از Revlon’s Jontue به ذهنم خطور می کند و همچنین فلر د اینتردیت از جیوانچی. در هر صورت ، من در مورد عطرهای خوشبو ، و بی دغدغه صحبت می کنم. اسکیپ شدیدتر است ، به دلیل حضور قاطعانه خود جلب توجه می کند ، اما در عین حال ، این نگرش را به مناطق انتزاعی تری می رساند ، و بله ، تا حدودی از احساسات برخوردار است ، اما بیشتر یک خنده شاد است. و من فکر می کنم که لبخند عالی یکی از جنسیت ترین چیزهای روی زمین است.

من فکر می کنم که عطرهای قدیمی کالوین کلین شایسته توجه بیشتری هستند و اسکیپ یکی از رایحه های خوب است ، به خصوص که هزینه بسیار کمی دارد.این برنامه می تواند روند یک دوره را در زمان خود ثبت کند اما این کار را به روشی کاملاً بدیع و تأثیرگذار انجام می شود که امروزه نیز بسیار مدرن احساس می شود. فرار! مرا بگیر! آیا شما هم چنین احساسی ندارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *