Aigner logo - برند اتین اگنر
نام برند : اگنر
کشور : فرانسه
محور فعالیت : تجهیزات جانبی
شرکت مادر : دیزاینر پارفومز

Etienne Aigner AG یک خانه لوازم جانبی لوکس مستقر در مونیخ آلمان است. این برند در سال ۱۹۴۹ توسط اتین اگنر تأسیس شده است ، به دلیل کیفیت و کاردستی در کیف ، کیف پول و لوازم جانبی ، و به خاطر امضای آن از چرم قرمز تیره که رنگی از ظریف chianti را نشان می دهد ، در سراسر جهان شناخته شده است.

اتین آینر در سال ۱۹۰۴ در مجارستان متولد شد و فعالیت خود را به عنوان بوسیله کتاب در پاریس ، ۱۹۲۶ آغاز کرد. مهارت وی با چرم کاملاً مشهور شد و وی به تدریج از بوکینگ به سمت ساخت کیف و کمربندهای باکیفیت برای طراحان برتر مانند Christian Dior گذشت. . با یک فرصت ، آینر در سال ۱۹۴۹ به نیویورک نقل مکان کرد و کالاهای چرمی دستباف خود را از آپارتمان خود ارائه داد. کالاهای ماندی به رنگ قرمز تیره تولید می شد ، چیزی که او در آن زمان می توانست استطاعت داشته باشد. آن سایه منحصر به فرد قرمز به اندازه آرم “A” که سرانجام تزئین مقالاتش می شد ، به امضای وی تبدیل می شود.

تا سال ۱۹۵۹ ، اگنر اولین نمایشگاه خود را در خیابان ۵ افتتاح کرد. جفت ابتکاری او از چرم با سایر منسوجات – نی ، کتان ، شبکه ماهی و مش؛ کیف های دستی خود را به لوازم جانبی “ضروری” برای خانمهای استایل سالهای دهه ۵۰ تبدیل کرد. به زودی ، وی با سفارشات خرده فروشان سطح بالا در سراسر جهان آب گرفتگی شد.

مارک آرم – نامه “A” که به عنوان نعل اسب نژاد سبک شده است – تأثیر مداوم مضامین سوارکاری در این مجموعه را نشان می دهد.
تا سال ۱۹۶۵ ، آاینر محصول خود را به یک مرد تجاری آلمانی ، Heiner H. Rankl مجوز داد ، و تجارت جهانی اتین اگنر با سرعت کامل پیش می رفت.

در دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ ، Etienne Aigner کالاهایی مانند روسری های ابریشمی ، پوشاک مردانه و زنانه ، ساعت ، جواهرات و رایحه را به محصولات خود اضافه کرد.
طراح Etienne Aigner در سال ۲۰۰۰ در سن ۹۵ سالگی درگذشت. این شرکت همچنان به عرضه بین المللی کیف و کالاهای چرمی کوچک ادامه می دهد و در سال ۲۰۰۲ یک فروشگاه گل سرسبد را در مونیخ افتتاح کرد. امروز محصولات این شرکت در ۴۹ کشور در سطح جهان و بیش از ۴۳۸ فروشگاه خرده فروشی.

اولین عطرهای این شرکت ، هر دو برای آقایان ، در سال ۱۹۷۵ معرفی شدند. بسیاری از عطرهای Etienne Aigner در گذشته دارای یک یادداشت چرمی یا یک تم چرم / جیر به نام و بسته بندی بودند. این شرکت با جدیدترین عطر خود ، “انقلابی ۲۰۱۱” ، مسیر جدیدتری را در پیش گرفته است. عطرهای امروزی در رابطه با شرکت عطر اسپانیایی Puig ارائه می شوند.

طراح Etienne Aigner در کلیکسیون خود ۵۴ عطر دارد. اولین نسخه در سال ۱۹۷۵ ایجاد شد و جدیدترین آن از سال ۲۰۱۹ است.

پیر وارنیه , روزندو متئو , اورلین گیشارد , جولیت کاراگیوزوگلاو , کرولاین دامار

عطر و ادکلن مردانه اگنر بلک-مشکی ادوتویلت ۱۲۵ میل Aigner black
۳.۵ (۷۰%) ۶ votes

عطر و ادکلن مردانه اگنر بلک-مشکی ادوتویلت ۱۲۵ میل Aigner black

۸۳۵,۰۰۰ تومان
عطر ادکلن زنانه اگنر استارلایت ادوپرفیوم ۱۰۰ میل Aigner Starlight Eau De Parfum
۳ (۶۰%) ۱ vote

عطر ادکلن زنانه اگنر استارلایت ادوپرفیوم ۱۰۰ میل Aigner Starlight Eau De Parfum

۸۰۰,۰۰۰ تومان
عطر ادکلن مردانه اگنر وایت ادوتویلت ۱۲۵ میل Aigner White
۳.۱ (۶۲.۵%) ۸ votes

عطر ادکلن مردانه اگنر وایت ادوتویلت ۱۲۵ میل Aigner White

۸۱۵,۰۰۰ تومان