دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن زنانه لویی ویتون اتویل فیلانتی

معرفی عطر ادکلن زنانه لویی ویتون اتویل فیلانتی

من همیشه از احتمال رایحه های لویی ویتون با هیجان احساس می کنم که آنها اساساً از همان فضای کاری خط خصوصی دیور بیرون می آیند و برخی از سنگهای قیمتی پنهان واقعی وجود دارد که توسط  فرانسوا دماچی در آنجا پخته شده است. متأسفانه ، به نظر می رسد بیشتر ساخته های لوئیس ویتون از نمونه های اولیه سفت و سخت پیروی می کنند و از نظر من توجیه برچسب های گرانی که برای آنها درخواست شده است ، نیستند. این بدان معنا نیست که آنها بوی بد می دهند. برعکس ، آنها لذتهای جماعت را برآورده می کنند که تعارف شما را تضمین می کنند. من ترجیح می دهم بابت همین نتیجه ۱۵۰ دلار کمتر بپردازم.

Étoile Filante Louis Vuitton for women 1 - معرفی عطر ادکلن زنانه لویی ویتون اتویل فیلانتی

با اتویل فیلانتی ، مرا محاصره کردند. در هسته اصلی آن ، این عطر یک گل میوه ای است که در اطراف اسمانتوس ساخته شده است و تمام بهترین دارایی های خود را با فراوانی هلو در کنار گل های عنبیه ، جیر و حتی کمی خاکی بودن با یک کنگر فرنگی نشان می دهد. وجه نمایشی چای سبز اسمانتوس نیز به نمایش گذاشته شده است که کیفیت کاغذی ملموسی را در ادو پرفیوم عطر آکوا دی پارما اسمانتوس ادو پرفیوم یا برند اتات لیبره دی اورنج ایجاد می کند. در حمایت یک ماگنولیا با ظروف چینی و رنگ پاستلی (مانند عطر ادکلن فردریک مال ادو مگنولیا در عطر ادکلن فردریک مال) ، ظریف و اثیری ، نشسته در هماهنگی با یاسمن فوق العاده تمیز ، صابونی و بی گناه که هرگز مانعی در صندلی عقب ندارد. در گوشه و کنار این عطر ، هوا با همان نگرش عطر ادکلن آتلیه کلون لاو اسمانتوس عطر ادکلن آتلیه کلون لاو اسمانتوس یا ، در واقع ، عطر ادکلن اتات لیبره د اورنج دنجرس کامپلیسیتی، عطر ادکلن اتات لیبره د اورنج دنجرس کامپلیسیتی، هوا مطبوع و بدون مراقبت است.

الموندو
عطر مردانه ورساچه اروس

Étoile Filante Louis Vuitton for women 4 - معرفی عطر ادکلن زنانه لویی ویتون اتویل فیلانتیÉtoile Filante Louis Vuitton for women

جنبه شگفت انگیزی که باید به آن توجه کرد ، نه از لحاظ لحاظ کردن بلکه اجرای آن ، توافق توت فرنگی است. من می دانستم که قبل از بوییدن آن در آنجا است و انتظار هیچ چیز هیجان انگیز و شایسته ای برای اظهار نظر ندارم. وقتی شروع به تحقیق کردید ، در واقع کاملاً حیرت انگیز و استادانه ساخته شده است. بله ، از ویژگی های رایحه های تجاری توت فرنگی از طریق شیرینی شفاف ، شادابی و شادابی آن است. اما داستان سرایی بسیار پرتحرک تر و واضح تر از حد معمول است – توت فرنگی به معنای واقعی کلمه زیر بینی شما می رسد! در ابتدا ، سبز ، سرد ، اسیدی و تلخ ؛ بعد ، قرمز ، با بذر بذر و پر از آب. سرانجام ، صورتی ، تخمیر و گلگون ، با یک یادداشت نان کمی به موازات پیشنهادات کارامل کره ای. از نظر طراحی بویایی ، مقدار زیادی از محتوا در یک بسته کوچک و متوسط ​​بسته بندی شده است ، که برای من یک شاهکار واقعی است. ممکن است اوسمانتوس پیشرو باشد ، اما توت فرنگی ستاره نمایش است.

من همچنین  عطر کوئیر د چاین را در پایه پنهان اتویل فیلانتی بوییدم ، کاملاً حیوانی و کاملاً خشک. از این نظر ، اتویل فیلانتی از حساسیت بالایی برخوردار است. در اینجا ، من کلمات خود را با دقت انتخاب می کنم – در واقع از نظر تعادل ماده ، حس فضا یا پیچیدگی ، بوی عطر پرنعمت نمی دهد ، اما جو و ریاضت مشابهی را با سایه های مات قهوه ای و تأثیر متقابل و سخت بین نت های چایپر ایجاد می کند و میوه

الموندو
عطر زنانه جیوانجی له اینتردیت اديشن ميليسم

در پایان ، من هنوز مطمئن نیستم که آیا ۲۶۵ دلار برای یک بطری کامل پرداخت می کنم. تو چطور؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *