دانستنی های عطر

عطر اتات لیبره د اورنج اگزیت د کینگ

در برند لیبر د اورنج ، مترادف با عطرهای خوش آب و هوا ، با جدیدترین نسخه اکران خود ، عطر اتات لیبره د اورنج اگزیت د کینگ ، بار دیگر به صحنه هجوم آورده است. این عطر در مورد آنتروپی و سقوط قدرت مردسالار ، هرگز نتوانست در برابر ایجاد یک ورودی مقاومت کند ، در میان یک همه گیری جهانی منتشر شد ، اما صدای واضح الدو  همچنان درایت دارد. رالف شوویگر و سسیل ماتون با تصویری از تاریخ اروپا ، عصیان ، خلوص و سقوط همه چیز ، تصمیم گرفتند بیانیه ای سینمایی را برای اوقات آشفته و جدی ایجاد کنند.

به طور بالقوه سر به بازی پوچ گرایانه اوگن یونسکو به همین نام ، در مورد یک پادشاه بیش از حد احساساتی برینگر که تلاش می کند به طبیعت فرمان دهد و اراده خود را مجبور کند ، اما بیمار است ، زیرا ما می بینیم که هر شخصیت در کنار او ناپدید می شود ، او خودش در تاریکی محو می شود پایان. با یادداشت های عجیب کف صابون ، یک دسته گل یاس ، گل رز ، و گل سوسن ، خزه ، پچولی و چوب صندل ، یک سوال باقی می ماند: آنتروپی ظریف چه بویی می دهد؟

Exit The King Etat Libre dOrange for women and men 3 - عطر اتات لیبره د اورنج اگزیت د کینگداستان با یک گل حبابدار و درخشان انفجار می یابد. هیچ گلی برجسته نیست ، به نظر نمی رسد هیچ گلی قابل تشخیص باشد ، فقط ایده یک دسته گل بلوری تابش می کند. اگر بوی خود را ادامه دهید ، براق کننده های گل به حباب های صابون تبدیل می شوند ، انگار توهم سلطنتی و ظریف شروع به از بین رفتن می کند. ذره ذره ، شما شروع به احساس هر حباب می کنید تا زمین مرطوب ، یک خزه خزه و پچولی را آشکار کند – زمینی که همیشه روی آن فرو خواهد ریخت ، توهم تمیز بودن تمیز بودن گل و هوا. برای یک لحظه ، تقریباً چیزی ناپاک وجود دارد – سبز ، مرطوب ، گل آلود – اما پس از آن به نظر می رسد زیبایی کل داستان ، یک شروع جدید ، در هم می آمیزد.

الموندو
عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر

Exit The King Etat Libre dOrange for women and men 2 - عطر اتات لیبره د اورنج اگزیت د کینگExit The King Etat Libre d’Orange for women and men

سرانجام یادداشت های کلیف در کل نمایشنامه شروع به ترکیب شدن در یک بو و داستان می کنند ، اما خاطرات لحظه های مختلف در کل هیاهو و بیرون آن می لرزد. جرقه های صابون ، گل ، زمین و یا هوا می توانند هر لحظه ظاهر شوند. به نظر می رسد که این رقص روی پوست نیز رقصیده است ، با داستانی که در ابتدا باید به آن توجه کنید (مبادا بعداً یادداشت های مهم تاریخی را برای مسابقه از دست بدهید) ، اما این مسئله به بازپخش حلقه های کل اتفاق می افتد و هیچ کس باقی نمی ماند در عبور بدون بهترین موارد برجسته.

همه این موارد کاملاً سریع و شگفت آور با طول عمر متوسط ​​و متوسط ​​اتفاق می افتد و من گمان می کنم شما باید خیلی سخت بدنبال کسی بگردید که کاملاً از این کار بدش بیاید. ETAT LIBRE D`ORANGE Exit The King – اتات لیبره د اورنج اگزیت د کینگ عطری مردانه – زنانه ، شیک و خوش بو می باشد که در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شده است . اتات لیبره د اورنج اگزیت د کینگ در دسته عطر های چایپر گلی قرار می گیرد

اسانس های بکار برده شده در این عطر نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، یاس می باشد.

اسانس اولیه : نعناع هندی، خزه درخت بلوط، یاس

الدو این کار را دوباره انجام داده و جادوی براندازانه غیرمنتظره را ایجاد کرده است – هنوز هم پس از ۱۵ سال.

الموندو
عطر های جدید برند نئاندرتال دم و آس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *