دانستنی های عطر

عطر ادکلن مردانه مون بلان اکسپلورر الترا بلو ۲۰۲۱

مونت بلنک اکسپلورر وی اس اکسپلورر اولترا بلو: دو طرف سکه آبزی

Explorer Ultra Blue Montblanc for men

همانطور که سعی کردم در این مقاله فرگرنتیکا کشف کنم که ژانر آبزی / اقیانوسی (مترادف کم و بیش همان ایده بویایی) واقعاً الهام خود را از دریا می گیرد (پرشور ، شفاف ، سرزنده) اما قراردادهای نت خاص خود را (صابونی گلی ، جنگلهای فلزی ، مشکهای پنبه ای) که ممکن است لزوماً به عنوان گزینه های آشکار برای افرادی که با سنت عطر سازی آشنا نیستند ،باشد. بنابراین ، آنچه که ما در عرصه عطر و بوی خوب از آن به عنوان اقیانوسی یاد می کنیم ، گرفتن رایحه هایی مانند لئو د ایسی و اکوا دی جیو به عنوان الگوهای کهن ، صرفاً شبیه سازی بینی از آب شور نیست بلکه تفسیری از احساسی است که شنا در اقیانوس می تواند القا کند (به شدت با طراوت ، سرد).

برای این منظور ، شما می توانید ژانر را به دو قسمت تقسیم کنید ، از یک طرف آبزیان میوه ای تازه و از طرف دیگر انواع چرم خشک. لایت بلو پور هوم را در مقابل اکوا پور هوم به عنوان نمونه های بارز در نظر بگیرید. اگر یک سبک را دوست دارید ، سبک دیگر را نیز دوست خواهید داشت ، اما در کنار هم ، تفاوت های بسیاری را نشان می دهند. همین تضاد ها در اکسپلورر اولترا بلو جدید و مدل قبلی آن تجسم یافته است. اکسپلورر ، نسخه اصلی ، مربوط به اردوگاه سابق بود – با نت های میوه ای ، ترش و شور و مناسب برای تابستان که اونتىس را به عنوان نمونه اولیه خود در نظر گرفت ، اما نت های دودی را به طور قابل توجهی شماره گیری کرد،اولترا بلو” – تیره تر ، خشک تر و سنگین تر است به حدی که برخی از کاربران فرگرنتیکا در صفحه محصول آن اظهار نظر کرده اند که حتی برای تابستان نیز مناسب نیست.

الموندو
عطر مردانه بورلی هیلز پولو کلاب تور

Montblanc Explorer VS Explorer Ultra Blue Two Sides of the Aquatic Coin 1 - عطر ادکلن مردانه مون بلان اکسپلورر الترا بلو ۲۰۲۱

من خیلی دور نخواهم رفت اما در مقایسه مستقیم با اکسپلورر وی وان ، نت های چرمی اولترا بلو مانند کیفی در ساحل بیرون می زند. کمی عجیب به نظر می رسد اما به روشی غیر مشابه به عود مینرال ،در محیط اطراف خود مستقر می شود. هر چیز دیگری در مورد اولترا بلو “آبی” را فریاد می زندکه ما از ساخته های بی شمار مردان در طول ۲۰ سال گذشته می شناسیم.
این رایحه به شدت مرکباتی است ، سرشار از صدای سفید مشک و چوب خشک است ، که توسط پچولی تمیز و لمس میوه ای انتزاعی که آبدار است ، متصل می شود ، اما اظهارنظر در مورد رنگ ، شکل یا نوع آن غیرممکن است.

به طور کلی ، عطر اکسپلورر اولترا بلو فوق العاده قابل اعتماد ، بسیار آسان است و همه جعبه ها را برای رایحه اقیانوسی تیره تر انتخاب می کند که به همان زبان خط اینویکتوس صحبت می کند. اگر از رایحه هایی که در بالا ذکر کردم لذت می برید ، آن را امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *