دانستنی های عطر

عطر زنانه انجل شلیسر فم مجیک

عطر زنانه انجل شلیسر فم مجیک
Femme Magique Angel Schlesser for women

توسط الموندو

مجموعه انجل سلیشر فم عطر جدیدی اضافه کرد که جادوی زنانه را دوباره بیدار می کند! این برند توضیح داد که انجل فم مجیک خطاب به “زنی که مسحور و اغوا می کند” است. او می تواند با یک نگاه شما را جادو کند و با حرکات، لبخندها یا کلماتی که راز آنها را فقط خودش می داند مسلط شود. زنان همیشه جادویی بوده اند و خواهند بود: حاملان سالم یک سلاح بسیار قدرتمند به نام زنانگی. این عطر تحت لیسانس انجلینی بیوتی ساخته شده است.

انجل با این خلاقیت جدید اسچیلسر فم مجیک، فصل جدیدی از افسانه فم را آغاز می کند، عطر نمادینی که در سال ۱۹۹۹ توسط آلبرتو موریلاس برای برند اسپانیایی ایجاد شد که پیوند تاریخی عمیقی با مینیمالیسم و معماری معاصر دارد.

Angel Schlesser Femme Magique - عطر زنانه انجل شلیسر فم مجيك

Angel Schlesser Femme Magique

“فم مجیک سلیشر عطری است که ردی از خود به جا می گذارد: زنی که آن را می زند بی توجه نمی ماند. ترکیب با رایحه طبیعی پوست یک زن، درهای ادراک را به روی رقص شگفت انگیز حواس باز می کند که تماماً مربوط به تماس و تماس است. عاطفه: جادوی خالص و زنده آنه آیو، بینی جوان و با استعداد در فایرمنچ، موسیقی بویایی غنی و فریبنده ای خلق کرده است که به شما امکان می دهد بر روی بال های خیال در زیر آسمان پرستاره یک شب شرقی هوس انگیز پرواز کنید.

در نت‌های ابتدایی، طراوت مرکباتی گریپ فروت، مرکبات و ترنج با شیرینی ویتامینی تمشک نرم شده است.
در نت های قلبی، آکوردهای گلی گاردنیا، یاس، شکوفه های پرتقال و زنبق با شیرینی خواب آور در هوا منبسط می شوند تا جایی که به نوعی سپر نامرئی زنانگی ابدی تبدیل می شوند. رایحه خشک ارائه شده توسط نت های پایه از کهربا می آید که حس کنتراست گرم بین وانیل و شیرین بیان، مشک و سدر را افزایش می دهد.

الموندو
عطر های جدید برند نئاندرتال دم و آس

“در این ترکیب قدرتمند آکوردها، تمام چندفرهنگی اروپایی آنه آیو وجود دارد که دوران کودکی خود را در اسپانیا گذرانده، در انگلستان تحصیل کرده، در آلمان و پرتغال زندگی کرده و سال ها در فرانسه کار کرده است. او رویکرد خود را به دنیای عطرسازی مدیون است. موریلاس به این دلیل که پس از خواندن مقاله ای در مورد زندگی او به عنوان یک خالق عطر، مدرسه داروسازی را رها کرد و مدرک MBA در عطرهای خوب و مدیریت مد گرفت.

Angel Schlesser Femme Magique 2 - عطر زنانه انجل شلیسر فم مجيك

Angel Schlesser Femme Magique

برای بسته بندی سلیشر فم مجیک، سایه خاصی از بنفش انتخاب شد – رنگی که نماد معنویت، غیبت و رمز و راز است – که بطری یکپارچه مستطیلی نمادین این برند را می پوشاند.

عطرساز: Ane Ayo

نت آغازی: گریپ فروت، تمشک، ترنج، سیترون
نت میانی: گاردنیا، شکوفه پرتقال، زنبق، یاس
رایحه پایه: وانیل، شیرین بیان، مشک، چوب سدر، عنبر

عطر زنانه انجل شلیسر فم مجیک از سپتامبر ۲۰۲۱ به عنوان یک ادو پرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری با قیمت پیشنهادی ۸۶.۹۰ یورو در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *