دانستنی های عطر

عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر

چرای فرگامو از سالواتوره فرگامو گول زننده به نظر می رسد ، این عطر جدید جسورانه ، تیز و وحشیانه حیوانی نیست ، همانطور که از چرم فشرده به نام آن انتظار داریم. این عطر میوه ای تازه و سبک ، جوان و نشاط آور است و بله ، بر اساس چرم ساخته شده است ، اما از بهترین نوع است. من واقعاً از مشاور عطر در منطقه بلومینگ دیلز سپاسگزارم که آن را به من نشان داد.

من به سیب های موجود در عطرها مشکوک هستم ، زیرا اخیراً از آنها به عنوان راه حلی آسان برای جلب رضایت عموم بدون سرمایه گذاری در یک فرآیند خلاقانه استفاده می شود. سیب ها معمولاً در عطرهای زنانه ظاهر می شوند و اگر سیب سبز باشد بوی شامپو یا اگر قرمز باشد آب نبات می دهند. در یک مثال نادر ، سیب نه به خاطر خود بلکه به عنوان بخشی از ترکیب گل رز ، Roses de Chloe استفاده می شود.

Ferragamo Intense Leather Salvatore Ferragamo for men 2 - عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر

سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر ثابت کرد که من اشتباه می کنم و اعتقادم را نسبت به سیب در عطرها بازیابی کردم. فرگامو به رقم سیب خاص و بسیار قدیمی از جنوب ایتالیا اشاره دارد. من جستجو کردم و متوجه شدم که سیب آنورکا قرمز است ، همانطور که من تصور می کردم زیرا سیب در چرم تند بوی تند و ترد مانند یک سیب قرمز تازه چیده می دهد.

سیب به طور هماهنگ با یک چرم تصفیه شده بدون وزن ترکیب می شود ، مانند بوی دستکش یا ژاکت گران قیمت. چرم فوق العاده جذاب است و به طرز هوشمندانه ای بدون باقی مانده معمول مواد تشکیل دهنده آن ساخته شده است. زنبق سیب و چرم را کنار هم می آورد و توجه ما را بیشتر به شیرینی طبیعی جذاب سیب جلب می کند تا اینکه به آکورد چرم کمک کند. شما به آرامی سیب دهان گیر را که به دو نیم تقسیم شده است مشاهده می کنید ، در حالی که عنبیه بافت و طعم آبدار آن را به ارمغان می آورد. این قسمت مورد علاقه من است ، نمی توانم جلوی تحسین انیمیشن ماهرانه عطرساز سیب با عنبیه را بگیرم! کی می تواند چنین نشاطی را از عنصر کسل کننده ای مانند عنبیه انتظار داشته باشد!

الموندو
انتخاب عطر و عوامل شیمی بدن

Ferragamo Intense Leather Salvatore Ferragamo for men 1 - عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر

عطر مردانه سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر

Ferragamo Intense Leather Salvatore Ferragamo for men

برند سالواتوره فراگامو
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی رایحه های چرمی
کشور مبدأ ایتالیا
مناسب برای آقایان
اسانس اولیه نارنگی ماندارین، سالویا اسکلاریا، فلفل صورتی
اسانس میانی زنبق ، گل برف ، سیب سرخ
اسانس پایه مشک ، خزه درخت بلوط ، چرم ، خاک زمین

گاهی اوقات ، چرم در عطر ثانویه به نظر می رسد ، مانند لباس های راحت و مرتب که برای لذت بردن از یک روز خنک و روشن استفاده می کنید – در آنها احساس خوبی دارید ، اما زیبایی و طراوت روز آن است که در ابتدا برای تحسین ظاهر شده اید. محل. بنابراین ، یادداشت چرمی هرگز خیلی محکم یا دقیق نیست.بوی خوشمزه سیب ها در هوا و بوی چرم مرا به یاد اکتبر سرد و آفتابی می اندازد – زمان مناسب برای پوشیدن چرم فرگامو. افتتاحیه پاییز هر گونه تمایلات معاشقه عطر را ، که ممکن است در تابستان امکان پذیر باشد ، از بین می برد و آن را با تفکر خوشبختی غرق می کند. بطری و جعبه عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر فوق العاده زیبا و شیک هستند. من خودم می توانم این عطر را بپوشم (و خواهم کرد) ، اما دوست دارم به عنوان یک عطر برای مردان فکر کنم. فرگامو آن را مردانه تعریف کرد و فکر من فوراً به آن سمت رفت. یک سیب اغوا کننده برای یک مرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *