دانستنی های عطر

عطر کانسترنی مرچنت اف ونیز فلامنت رز

ادو پرفیوم کانسترنی مرچنت اف ونیز فلامنت رز
Flamant Rose The Merchant of Venice for women
نویسنده: الموندو

در سال ۲۰۱۳ ، مجموعه زیبا و بسیار الهام بخش ، مرچنت اف ونیز ، راه اندازی شد. از آن زمان ، عطرهای متعدد آنها ، که به چندین مجموعه تقسیم شده اند ، زیبایی و میراث ونیز و ارتباطات خاص آن با دیگر نقاط جهان را جشن می گیرند. برخی از آخرین نسخه هایی که ما آنها را تحسین کرده ایم ایمپریال امرالد چشمگیر بوده که با پر طاووس نشان داده شده است. مرواریدهای سفید و براق ، عطر گلهای سفید لطیف ؛ و خلقت ویژه ، Vinegia 21 ، که ۱۶۰۰ سالگرد تولد ونیز را جشن گرفت. جدیدترین عطر ، فلامنت رز ادوپرفیوم کانسنتری ، که در سپتامبر ۲۰۲۱ عرضه شد ، از یکی از ظریف ترین و منحصر به فردترین موجودات در قلمرو حیوانات الهام گرفته است: فلامینگو صورتی.

The Merchant Of Venice Flamant Rose Eau de Parfum Concentree 1 - عطر كانسترني مرچنت اف ونيز فلامنت رز

The Merchant of Venice

” فلامینگوها،نماد هماهنگی و مثبت نگری ، همیشه هنرمندان و شاعرانی را مجذوب خود کرده اند که با زبان هنر ، به جذابیت خود ادای احترام کرده اند و نشان دهنده تعادل منحصر به فرد بین لطافت و اسراف است. بازرگان ونیز و له آرت پروفوماتوریا ونزیانا از سرزندگی و پرهای درخشان این موجود الهام گرفتند، در حالی که در مورد برخی از ویژگی های مارک صحبت می کنید. “اول از همه ، ارتباط با تالاب ، نشان ونیز و مکانی که فلامینگوها دوست دارند در آنجا جمع شوند و سپس ترکیبات عطر تصفیه شده با غلظت بالا و همچنین سبک دقیق بطری و محفظه آن نشان داده شده است.

الموندو
نت های چوبی پیاده روی معطر

“در فلامنت رز ادوپرفیوم کانسنتری فلاکون کلاسیک تاجر ونیزی ، با الهام از گرانبها ترین شاهکارهای هنر شیشه ای مورانو ، با یک لاک پر زرق و برق با رنگهای مرجانی گرم به یاد پرها و رنگهای نمادین فلامینگو می آید. کلاه طلایی مورد استفاده برای منحصر به فردترین عطرهای مارک عطر را مهر می زنند ، در حالی که یک پر فلامینگو در کنار آن ظاهر می شود و بار دیگر الهام بخش نمادین را به یاد می آورد. جعبه “پرده بازکن” ، که خاص ترین پروژه های تاجر ونیزی را مشخص می کند ، با یک الگوی تزئین شده است فلامینگوهایی که روی زمینه طلایی نفیس به تصویر کشیده شده اند.

The Merchant Of Venice Flamant Rose Eau de Parfum Concentree 2 - عطر كانسترني مرچنت اف ونيز فلامنت رز

Flamant Rose The Merchant of Venice for women

“فلامنت رز ادوپرفیوم کانسنتری که ترکیبی از یک گل قوی با یک لمس میوه ای سبک به یاد پیاده روی در غروب خورشید است. گل رز با درخشش ظریف و شاداب ماندارین و زردچوبه که به زودی به یک رایحه گرم تبدیل می شود ، احساسات را مست می کند. آغوش ، جایی که شکوفه های پرتقال با رایحه زردآلو شیری ترکیب می شود. عطر در یک پایه نرم شرقی با نت های چوبی نعناع هندی ، لوبیا تونکا و مشک قرار می گیرد و گرمای پوست را تداعی می کند. “

عطرساز ترکیب فلامنت رز سیریل رولند است.

The Merchant Of Venice Flamant Rose Eau de Parfum Concentree 4 - عطر كانسترني مرچنت اف ونيز فلامنت رز

ادو پرفیوم کانسترنی مرچنت اف ونیز فلامنت رز

نت های آغازین: ماندارین ، پتی گرین ، وربنا
نت های قلب: شکوفه پرتقال ، زردآلو ، شمعدانی
رایحه پایه: دانه تونکا ، مشک ، نعناع هندی

الموندو
مشک، یک عنصر وحشی و حسی در عطرسازی

برای راه اندازی فلامنت رز ، تاجر ونیزی تصمیم گرفت با نیما بناتی ، یکی از با استعدادترین عکاسان مد نوظهور در ایتالیا و نویسنده چندین کمپین تبلیغاتی برای مجلات معتبر بین المللی همکاری کند. شریک بازرگان ونیز در پروژه “نیما توسط نیما” ، که خود را به عنوان عکاس و مدل از پشت لنز فیلمبرداری کرد ، مشارکت نوآورانه ای برای تقویت ادو پرفیوم کانسنتری جدید است که توسط تاجر ونیز امضا شده است. فلامنت رز ادوپرفیوم کانسنتری در حجم ۱۰۰ میلی لیتری با قیمت پیشنهادی ۲۵۰ یورو موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *