دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن رامون مونگال فلامنکو

اکنون که سرانجام درجه حرارت اجازه می دهد ، من دوباره به بطری رامون مونگال فلامنکو نگاه می کنم و مشتاقانه می خواهم آن را استفاده کنم. منظورم این است که در هوای گرم ، عطر و بویی آسان نیست و در پرتغال ، این یکی از گرمترین تابستان ها بود. بنابراین ، به نظر من چرا کشیدن این کار دشوار است؟ نه ، اصلاً رایحه ناخوشایندی نیست. در واقع خیلی خوب است و چالش برانگیز نیست. اما قدرت آن تا حداکثر سطح تقویت می شود و رفتار بسیار مطبوعی به این عطر می بخشد. این چیزی است که می توانیم در مورد فلامنکو ، سنت رقص ملی اسپانیا بیان کنیم.

Flamenco Ramon Monegal for women and men 2 - معرفی عطر ادکلن رامون مونگال فلامنکو

وقتی جوان تر بودم ، در شهری در پرتغال زندگی می کردم که دارای یک سنت گاوبازی قوی است و جامعه ای از مردم هستند که از سویل آمده اند. در واقع ، سالی یک بار ، یک جشنواره گاوبازی در آنجا اتفاق می افتد ، و حتی اگر من از گاوبازی بیزارم ، نمی توانم حداقل سالی یک بار به آن جشن نروم. یکی از نکات جالب توجه رقصندگان فلامنکو بود که معمولاً در اواخر مهمانی نزدیک به طلوع آفتاب بود. من همیشه فلامنکو را دوست داشتم. مثل این است که فادو زیر و رو می شود و در پایان این سخنرانی ها ، معمولاً در میان رقصندگان و همچنین در بین مردان مست دعوا می شود. بنابراین برای من ، فلامنکو همه چیز در مورد سرگرمی ، رقص و خونگرم است. آه ، و رنگ قرمز!

 

الموندو
عطر زنانه گلم وري گودگرل کارولینا هررا

Flamenco Ramon Monegal for women and men 3 - معرفی عطر ادکلن رامون مونگال فلامنکو

فلامنکو ، عطر ، به عنوان تمشک قرمز است. و در این حالت مانند تمشک هسته ای با پایه چوبی ، مقداری مشک و بوی بمب بینی من است. از این رو این جنبه چایپر منتقل می شود. فلامنکو شیرین است ، اما با عناصر ترش میوه های قرمز همراه است. چوبی است اما با وجوه شکلاتی پیچ خورده و شیرینی آن ادامه دارد. برای این تأثیر شیرینی ، چندین همدست مانند بنفشه ، سرو و کاج وجود دارند که این تمشک های رادیواکتیو را تقویت می کنند.

به نظر من این رایحه نمایانگر رنگ قرمز است. و به عنوان رنگ قرمز خود ، می تواند تاثیرگزار  باشد. در حالی که من عاشق فلامنکو هستم ، اعتراف می کنم یک مشکل با آن وجود دارد. حداقل برای من ، اما فکر می کنم این مشکل می تواند برای افراد دیگر ، با طعم متفاوت عطر ، به یک امتیاز مثبت تبدیل شود. به نظر من با گذشت زمان خیلی شدید و سرزده می شود. گرچه این عطر پیچیده ای نیست ، اما ساعت فوق العاده ای که به من می دهد ، همیشه با همان آهنگ ، من را از آن خسته می کند. حتی پس از ۱۵ ساعت ، هنوز هم با صدای بلند همان کر را که در آغاز آهنگ معطر خود می خواند ، می خواند. و گرچه مرا مسحور می کند ، احساس می کنم یک اسپری همیشه بیش از اندازه کافی است. اکنون ، من می دانم که این اغلب مواردی است که بسیاری از دوستداران عطر به دنبال آن هستند. رایحه ای که هرگز پایان ندارد و بسیار بلند است. آنچه برای شما بدست می آید سفر باران تمشک است ، میوه های کوچک کرکی که از آسمان می آیند و همه و همه را با رنگ قرمز پوشانده و به علاوه نسبت عظیمی از غنای چوبی. رایحه ای ادعایی با شخصیتی غالب. این امر بر همه چیره خواهد شد و کسانی را که به اندازه کافی قدرت لازم برای گرفتن آن را دارند اغوا می کند.

الموندو
عطر زنانه جیورجیو آرمانی مای وی اینتنس

Flamenco Ramon Monegal for women and men 4 - معرفی عطر ادکلن رامون مونگال فلامنکو

بررسی  عطر ادکلن رامون مونگال فلامنکو از دیدگاه کارشناسان الموندو

عطر ادکلن رامون مونگال فلامنکو عطری است زنانه و مردانه و شکیل.

  • گرم و شیرین
  • ساختار رایحه: چوب و میوه
  • ادوپرفیوم
  • گروه بویایی: شرقی گلی
  • مناسب تمام فصول
  • ماندگاری بسیار طولانی مدت
  • پراکندگی خوب

رامون مونگال با هدف گرامیداشت زادگاه خود و حفظ سنن قدیمی یکی از مجموعه عطریات خود را با نام اسپانیش (اسپانیایی) عرضه کرد که هم اکنون شامل دو عطر است. عطر رامون مونگال به نام فلامنکو(برگرفته از سبک موسیقی قدیمی و سنتی این کشور با همین نام است) عطری شرقی گلی مناسب برای کسانی است که رایحه ی شیرین می پسندند و بواسطه ی استفاده از نت های شرقی بعنوان عطری اغواگر و فریبنده شناخته می شود که می تواند در هر زمان و هر مکان توجه همه را به شما جلب کند و همچنین این عطر در سال ۲۰۱۷ و توسط شخص رامون مونگال طراحی و به بازار ارائه شده است.

  • رایحه آغازی : تمشک , بنفشه , سیب , شکوفه پرتقال
  • رایحه میانی : رز , زنبق , یاس
  • رایحه پایه : سرو , کهربا , سدر , درخت کاج

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *