دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه فلور د سریزیر اینفوسیون فروت

خانه فرانسوی لوکسیتان ان پروونس رایحه جدید بهار خود را با الهام از گیلاس های شکوفا ، روح عاشقانه و شیرینی میوه هایشان ارائه می دهد. عطر ادکلن فلور د سریزیر اینفوسیون فروت ترکیبی از گلها و میوه ها را ارائه می دهد که سخاوتمندانه از روح و عطرهای پروونس استفاده می کنند. گلدهی درختان گیلاس و رسیدن آلبالوها آغاز فصل زیبایی است. با ادو تویلتهای لاکچری  بلوسوم اینفوسیون فروتی، مجاهدت و سخاوت پرووانس را تجربه کنید. رایحه گل و میوه آن با نت های مرکبات ، آبهایی را که با میوه و گل آغشته شده اند به شما یادآوری می کند. ادو تویلت لاکچری  بلوسوم اینفوسیون فروتی حاوی آب گل لاکچری بلوسوم  و عصاره گیلاس است.

Fleurs de Cerisier Infusion Fruitée LOccitane en Provence for women 1 - عطر ادکلن زنانه فلور د سریزیر اینفوسیون فروت

Cherry Blossoms Infusion Fruity

لاکچری  بلوسوم اینفوسیون فروتی

ترکیب رایحه جدید با رایحه مرکبات اسیدی و درخشان لیمو زرد ، پرتقال تلخ و گریپ فروت آغاز می شود که ما را به سمت ترکیب گل یاسمن و گاردنیا در قلب هدایت می کند. رایحه های آب شکوفه گیلاس و عصاره گیلاس لوبیرون نیز در قلب گل می درخشد. پایه با ترکیبی از عنبیه پودری ، مشک و میوه های جنگلی آب نبات باعث جلب توجه شما می شود.

Fleurs de Cerisier Infusion Fruitée LOccitane en Provence for women 3 - عطر ادکلن زنانه فلور د سریزیر اینفوسیون فروت

L’Occitane en Provence Fleurs de Cerisier Infusion Fruitée

عطر ادکلن فلور د سریزیر اینفوسیون فروت نسخه ۲۰۲۱ ، مجموعه محدود

نت های آغازین: لیمو ، پرتقال تلخ ، گریپ فروت

نت های قلب: آب یاس ، گاردنیا ، آب شکوفه گیلاس و عصاره گیلاس لوبیرون

نت های پایه: عنبیه ، مشک ، میوه های جنگلی آب نبات

الموندو
عطر ادکلن زرجوف كو اكزيستنس

مجموعه عطر ادکلن فلور د سریزیر اینفوسیون فروت حاوی یک ادکلن ۵۰ میلی لیتر ، یک رایحه رول در یک بطری ۱۰ میلی لیتری ، یک رایحه مو در یک بطری ۵۰ میلی لیتری ، ژل های دوش به مقدار ۵۰ میلی لیتر و ۲۵۰ میلی لیتر ، شیرهای بدن به مقدار ۵۰ میلی لیتر و ۲۵۰ میلی لیتر ، ژل های دستی در بسته های ۷۵ میلی لیتری و ۳۰ میلی لیتری و یک ژل بدن گرانیتی ۱۵۰ میلی لیتری. فروش این مجموعه از اواسط فوریه ۲۰۲۱ آغاز شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *