دانستنی های عطر

نقد و بررسی عطر گوچی فلورا گورجس گاردنیا ٢٠٢٠

نقد و بررسی عطر ادکلن گوچی فلورا گورجس گاردنیا ٢٠٢٠

گوچی از ابتدای سال ۲۰۱۲ تاکنون سه بار فلورا گورجش گاردنی را عرضه کرده است ، نسخه های تکراری در بسته بندی های متضاد در سال های ۲۰۱۷ ، ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ منتشر شده است. در هر موقعیت ، ترکیب بدون تغییر باقی مانده است. گاردنیا و فرانگیپانی ستاره های این برند هستند که با لمسی سبک و با چیدمانی ظریف و آسیب پذیر اجرا می شوند. این دو گل به قدری یکسان هستند که وجه تمایز آنها دشوار است. گاردنیای ترد خامه ای کلاسیک به طور یکپارچه در پودر نارگیلی که کمی پخته شده است ، ذوب می شود. این ایده اصلی با مشک کشیده می شود تا گلها شکل خود را از دست بدهند و بیشتر شبیه دو توده آبرنگ روی یک زمینه سفید و نازک باشند. عطرسازی بمب گذاری شده نوآورانه و تند و تیز نیست ، اما با این وجود زیبا است.

گوچی فلورا گورجس گاردنیا فلاکونز ٢٠٢٠

جو مه آلود میوه ای با استفاده از یک نت گلابی بیان می شود ، با ظرافت زیاد برای دستیابی به حسی از پس زمینه ی “نشاسته ای” بدون ورود ترکیب به خودی خود. (تأثیری که من در رادیانت نکتار بای کلین ریزرو ، اینگلیش پیر اند فریسیا بای جو ملون لاندن و همچنین گولد کوست بای باند نو ناین نیز حس می کنم).
همچنین ترکیبی از توت قرمز و پایه پاچولی تمیز و گاردنیا پر زرق و برق از یک گل شیرین را نیز اضافه کنید ، که حسی خوش بینانه از آرامش و سکون را ایجاد می کند. ماندگاری و طول عمر عطر زیاد عالی نیست ، اما عوارض گرمسیری در ابتدای زندگی رایحه و خشک شدن نارگیل صاف و ماندگار ،یک عطر شخصی راضی کننده برای روحیه در یک روز سخت را ایجاد می کند.

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci for women 2 - نقد و بررسی عطر گوچی فلورا گورجس گاردنيا ٢٠٢٠

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci for women

گوچی فلورا گورجس اند فلاکونز گاردنیا ٢٠٢٠

در عالمی مشابه ، واضح ترین و مناسب ترین مقایسه می تواند ویوا لا جوسی بای جوسی کوچر باشد، که دارای یک چارچوب بسیار مشابه است ، تقریباً مشابه همان حسی که از سکسی لیتل تیر نویر بای ویکتوریاز سکرت در می یابیم . به نظر من پراداس لا فم را نیز می توانیم به عنوان پسر عموی نزدیک به گورجس گاردنیا بشناسیم ، به همراه پرادا اینترپرتیشن که به طبیعت نزدیکتر می شود ، و احساس بیشتری را از طریق کورنوکوپیا اف این دول ایجاد می کند ، اما ظرافت موجود در گوچی را ندارد.
اگر تام فوردز سولیل اسپلندیا یا تام فوردز سولیل بلانک یا بولگاریز اسپلندیا توبروز میستیک را بشناسید ، می توانید شخصیت اصلی گورجس گاردنیا را با عبور از این دو ، و با اضافه کردن احساسی از مشک ، تا حدودی تصور کنید. این رایحه برای استفاده روزانه در طول سال بسیار دلپذیر است ، من این باغ پر زرق و برق را برای کسانی که بوی عطرهای صمیمی و شیرین و گلدار را ترجیح می دهند توصیه می کنم.

الموندو
عطر جدید از برند اسپانیایی توكاوس ويسيو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *