دانستنی های عطر

عطر کالکشن عطار فلاور ماسک نسخه ۲۰۲۱

جدیدترین عطر کالکشن عطار یک فضای شرقی و مشکی را به نمایش می گذارد که زیبایی گلهای سفید ملایم را به نمایش می گذارد. عطر فلاور ماسک  در اواخر فوریه وارد بازار می شود و از مسجد جامع شیخ زاید الهام گرفته شده است. همانطور که مارک توصیف می کند: “یکی از نمادهای امارات متحده عربی مسجد جامع افسانه ای شیخ زاید سفید است که در امارت ابوظبی واقع شده است. این یکی از زیباترین مساجد جهان است! مناره های مجلل آن ، سنگ مرمر سفید گنبد و فضای داخلی غنی ، تزئین شده با طاق و موزاییک ، واقعا شگفت انگیز است!

Floral Musk Attar Collection for women and men 2 - عطر کالکشن عطار فلاور ماسک نسخه 2021

عطاری ها با الهام از این شاهکار معماری و هنر ، عطر جدید ماسک فلاور را ایجاد کردند. این بطری به نقاشی هایی از ستون های پیچیده اشاره دارد که با نقش های گل گلی تزئین شده و با برگ های طلایی تاج گذاری شده است. این عطر با فضای خاورمیانه عجین است. و البته مشک سفید که برای فرهنگ عطرسازی عربی سنتی است ، به ماده اصلی این عطر تبدیل شده است.

در طول دهانه ، مشک به تدریج تغییر شکل می دهد ، و از طیف های ظریف گل و شیرین به رایحه ای احساسی و گرم از مشک واقعی می رسد. در این ترکیب یک سوسن لوکس و لطیف دره و خزه ای لوس وجود دارد. گرم شدن پوست نشانه هایی از کارامل و عنبر شیرین است. نت های بالا شامل پوشش یاسمن نجیب و گل آفتابی است. “

Floral Musk Attar Collection for women and men 3 - عطر کالکشن عطار فلاور ماسک نسخه 2021کالکشن عطار ماسک فلاور نسخه ۲۰۲۱

ATTAR COLLECTION FLORAL MUSK

نت های برتر: یاسمن ، تاجت

الموندو
یک عطر برای هر فصل؟

نت های قلب: کارامل ، عنبر

نت های پایه: مشک سفید ، خزه ، گل سوسن

کالکشن عطار ماسک فلاور نسخه ۲۰۲۱ به صورت ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *