دانستنی های عطر

عطر زنانه کنزو فلاور بای کنزو پاپی بوکت

پس از تولید سال ۲۰۲۰، ادو پرفیوم کنزو فلاور بای کنزو پاپی بوکت، از سری عطرهای محبوب FLOWER BY KENZO، خانه فرانسوی Kenzo جدیدترین عطر را ارائه می دهد. این عطر توسط همان دو عطرساز ساخته شده است: آلبرتو موریلاس و دورا باغریچه و با الهام از بازار گل ژاپنی. خلقت Eau de Parfum برای جشن بیستمین سالگرد این فرنچایز و برای جشن گرفتن سرزندگی رزهای قرمز گنجانده شد. ترکیب آن بر پایه گل‌ها بود که به آرامی با آکوردهای گلابی سبز و درخت بادام نشی لمس می‌شد.

در ژانویه ۲۰۲۲، کنزو جدیدترین عطر را به نام Eau de Toilette با همان نام قبلی معرفی کرد. همانطور که این برند توضیح می دهد: “این فصل جدید ما را به دنیایی روستایی می برد که الهام گرفته از قدم زدن صبحگاهی در بازار گل ژاپنی است. Eau de Toilette Flower by Kenzo Poppy Bouquet یک دسته گل پودری درخشان، طبیعی و اصیل است. بیست سال پس از خلقت Flower توسط Kenzo، استاد عطرساز آلبرتو موریلاس، رویای یک گل جدید را در سنت عطر زنانه فرقه می بیند. او دانش خود را با اشتیاق عطرساز جوان دورا باغر

Flower by Kenzo Poppy Bouquet Eau de Parfum Kenzo for women 3 - عطر زنانه کنزو فلاور بای کنزو پاپی بوکت

“آنها با هم، امضای متهورانه بویایی گل توسط کنزو را دوباره تفسیر می کنند. در بالا، بادام سبز با برگ های چای و اسانس ماندارین در می آمیزد. در قلب، تزریقی از یاس سامباک، گاردنیا و گل رز داماسنا از بلغارستان، گل نمادین Flower by Kenzo، دسته گلی رنگارنگ و درخشان را تشکیل می دهد. در پس زمینه، امضای سدر مرتبط با مشک های سفید یک مسیر حسی ایجاد می کند. لهجه های خامه ای مدرنیته و طراوت را برای عطری به همان اندازه ادو پرفیوم اصلی به ارمغان می آورد.

الموندو
عطر ادکلن گرلن لا پتیت روب نویر نکتار 2021

Flower by Kenzo Poppy Bouquet Eau de Parfum Kenzo for women 2 - عطر زنانه کنزو فلاور بای کنزو پاپی بوکت

عطر زنانه کنزو فلاور بای کنزو پاپی بوکت

Flower by Kenzo Poppy Bouquet Eau de Parfum Kenzo for women

عطرسازان: آلبرتو موریلاس و دورا باغریچه

نت آغازی: بادام سبز، پرتقال ماندارین، برگ چای

نت میانی: یاس سامباک، گاردنیا، رز دمشقی

رایحه پایه: چوب سدر، مشک سفید

Flower by Kenzo Poppy Bouquet Eau de Toilette به عنوان یک ادکلن ۵۰ میلی لیتری در Marionnaud.fr موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *