دانستنی های عطر

معرفی عطر ضد استرس برند نو -فورست لانگس

عطر ضد استرس برند نو -فورست لانگس

معرفی عطر ضد استرس برند نو -فورست لانگس

مارک مکمل و سلامتی بریتانیا شرکت نو جدیدترین “مکمل عطر ضد استرس تک جنسیتی” خود را با عنوان  فورست لانگس (ریه های جنگلی) منتشر کرده است که قصد دارد “اثرات درمانی طبیعت را به بدن برساند [و] از استرس روزمره حمایت کند.” این نت ها توسط عطر ساز گیوم فلاوینی ساخته شده اند ، شامل وتیور ، چوب سدر ، بنزوئین ، کاج ، پاچولی و ترنج است.

Forest Lungs The Nue Co. for women and men3 - معرفی عطر ضد استرس برند نو -فورست لانگس

Forest Lungs The Nue Co. for women and men

این مارک می خواهد فورست لانگس “با ورود به خارج” ، این اصل را دنبال کند که “احساس سلامتی که در طبیعت تجربه می کنید فقط یک احساس نیست بلکه یک علم است.” بخشی از روانشناسی ، بخشی از رایحه درمانی ، شرکت Nue به دنبال علاقه اخیر در محافل پزشکی برای یافتن راه حل های کم هزینه ، فوری و مبتنی بر درمان برای مشکلات رایج مانند اضطراب یا چاقی ، در آنچه “پزشکی طبیعت” نامیده می شود ، هستند. رایج ترین نسخه پیاده روی در پارک است.

Forest Lungs The Nue Co. for women and men2 - معرفی عطر ضد استرس برند نو -فورست لانگس

The Nue Co در وب سایت خود می پرسد ، “جامعه پزشکی این مزایای بهداشتی را به چه اعتبار می داند؟ تحقیقات نشان می دهد که ترکیبات خاصی که توسط درختان ساطع می شود می تواند باعث بهبود ایمنی ، استرس ، اضطراب و در بعضی موارد ممکن است طول عمر را افزایش دهد. “با اشاره به فیتونسیدها – ترکیبات آلی فرار ساطع شده از درختان که در ایمنی گیاه نقش دارند. Forest Lungs برای تکرار تاثیری که فرض می شود فیتونسیدها بر بدن انسان دارند ، از جمله کاهش استرس و اضطراب ، طراحی شده است.

الموندو
نت هاي عطر پاریس ایبری چرم

Forest Lungs The Nue Co. for women and men1 - معرفی عطر ضد استرس برند نو -فورست لانگس

برای متقاعد کردن مصرف کنندگان ، شرکت Nue تحقیقات خود را در آوریل سال جاری با استفاده از ریه های جنگل انجام داد و دریافت که:

  •     ۹۶٪ [از افراد آزمایش شده] در طی سی دقیقه استفاده از فورست لانگس کمتر استرس داشتند
  •     ۹۲٪ در عرض سی دقیقه احساس آرامش می کردند
  •     ۸۷٪ احساس کردند که بعد از سی روز سطح استرس روزمره آنها کمتر است
  •     ۹۱٪ احساس کردند که سطح اضطراب آنها پس از سی روز کاهش می یابد

مترجم : زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *