دانستنی های عطر

عطر زنانه ویکتورینوکس فورگت می نات

برند سبک زندگی سوئیسی ویکتورینوکس عطر زنانه جدیدی را با نام فورگت می نات به عنوان بخشی از مجموعه سیگنیچر روانه بازار می کند. در سال ۲۰۲۰ ، این برند مطابق با سیاست جدید هویت برند و پایداری محصول ، کل خط عطر خود را دوباره راه اندازی کرد. عطر فورگت می نات  ذائقه طبیعی زندگی ، همانطور که توسط برند بیان شده است ، برای یک زن باهوش و بلند پرواز ساخته شده است. این عطر به عنوان یک عطر زنانه اعلام شده است که از جذابیت طبیعی و بیانگر سرشار از شخصیت برخوردار است.

Forget Me Not Victorinox Swiss Army for women 2 - عطر زنانه ویکتورینوکس فورگت می نات

فورگت می نات عطری است گلی و تازه مانند گل بهار و از مواد طبیعی و گیاهی تولید شده در سوئیس. با نت های تند و تازه فلفل صورتی و ترنج و سپس دانه ای از دانه های گل گیاه و گلی به نام فراموش مکن. چوب سدر و دانه های گلپر نت های اصلی عطر را تشکیل می دهند.

این ترکیب توسط عطاری ها دورا باغریچه و جولین پلوس از  فیرمنیچ ساخته شده است. باغریچه توضیح داد: “سفر به من لحظات جادویی می دهد که بدون شک شبیه لحظاتی است که من در ایجاد یک عطر جدید تجربه می کنم.” گفته می شود که او عاشق سفر تنها است و اعتراف می کند که این امر به او اعتماد به نفس خاصی می بخشد. جولین از نقاشی ، ایجاد تضاد ، بازی با اشکال روشن و تاریک و طرحدار لذت می برد و علاقه زیادی به مواد طبیعی دارد.

Forget Me Not Victorinox Swiss Army for women 3 - عطر زنانه ویکتورینوکس فورگت می ناتعطر زنانه ویکتورینوکس فورگت می نات

Forget Me Not Victorinox Swiss Army for women

نت های بالا: ترنج ، فلفل صورتی

الموندو
لیدی گاگا، چهره عطر جدید والنتینو Voce Viva

قلب: من را فراموش نکنید ، دانه های گل گیاه

پایه: سرو ، دانه های گلپر

بطری عطر شیشه ای گرد از طراحی براق و مینیمالیستی برخوردار است. این بسته بندی در یک کارتن یاس بنفش بسته بندی شده است ، که با نقاشی خطی از یک زن احاطه شده توسط گلهای مرا فراموش نکن.

ویکتورینوکس فورگت می نات به صورت ادو تویلت ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *