دانستنی های عطر

عطر زنانه فراگونارد اگلانتین

Fragonard Flower of the Year 2022: Eglantine
عطر زنانه فراگونارد اگلانتین

هر ساله خانه فرانسوی فراگونارد گل متفاوتی را با عطر خاصی جشن می گیرد و به دنبال آن مجموعه ای از مراقبت از بدن و مجموعه عطرهای خانگی با طراحی جذابی ارائه می شود. از نظر زمانی، می‌توانید تمام عطرهای مجموعه گل سال را در پایگاه داده ما بیابید، از جمله عطر فلور د لا پاسشن سال گذشته و آخرین عطر، اگلانتین.

در سال ۲۰۲۲، فراگونارد گل رز وحشی را گرامی می دارد.

“در زبان گلها، گل رز وحشی (به فرانسوی Églantine) نماد شعر است. جوانه های گل صورتی چینی آن به صورت سرابی زیبا در میان خرچنگ ها و زیر درخت ها ظاهر می شود. این جد بوته رز است که در باغ های رام شده ما یافت می شود. به عنوان “گل رز سگ” از زمان های قدیم به طور طبیعی در جنگل های ما رشد کرده است.”

Eglantine Fragonard for women1 - عطر زنانه فراگونارد اگلانتین

“لطف و ظرافت گل رز وحشی در نت بالایی میوه ای از نارنگی، انگور فرنگی سیاه و لیچی آشکار شده است. قلب گل سال را جشن می گیرد – گل رز وحشی، لایه ای از گل رز و تمشک مطلق، پوشانده شده در پایه ای از کهربا سفید، مشک و سرو ویرجینیا.”

Fragonard Flower of the Year 2022: Eglantine
عطر زنانه فراگونارد اگلانتین

نسخه ۲۰۲۲

نت آغازی: نارنگی، انگور فرنگی سیاه، لیچی
نت میانی: رز وحشی، رز، تمشک مطلق
رایحه پایه: عنبر سفید، مشک، سدر ویرجینیا

Fragonard Flower Of The Year 2022 - عطر زنانه فراگونارد اگلانتین

فراگونارد اگلانتین به عنوان یک ادو تویلت ۵۰ میلی لیتری و به دنبال آن سایر محصولات فراگونارد مانند دیفیوزر اگلانتین و یک جعبه هدیه از سه صابون اگلانتین، یک ظرف صابون اگلانتین و یک صابون سنگریزه اگلانتین در دسترس است که همگی از طریق وب سایت رسمی فراگونارد و در فروشگاه های فراگونارد

الموندو
عطر ادکلن هوگو بوس باتلد اینتنس ادو پرفیوم 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *