دانستنی های عطر

عطر فرگرنز ۲۰۲۱

فرگرنز ۲۰۲۱ – برای خانه و برای خودتان
عطرهای جدید توسط الموندو

fragranze 2021 for your home and for yourself
تسوواک وسکانیان ، عطرساز جوان ارمنی ، چهار عطر جدید را در پیتی فرگرنز معرفی کرد: پاچولی ات مموریز ، ایریس بویس ، پج چیپر ، لونیسرا د نویت. آنها از زیبایی مواد اولیه طبیعی الهام گرفته شده اند که در یک محیط سنتی و تجربی قرار گرفته اند.

Fragranze 2021 – For Your Home and for Yourself 1 - عطر فرگرنز 2021

ماروتی از آمستردام ، که برای خوانندگان ما شناخته شده است ، چند سالی است که بر روی عطرهای خانگی تمرکز کرده است و فرمت های جدیدی را بررسی می کند. اسپیروس دروسوپوسول عطرهای خانگی را به فلورانس آورد: پورتلندیا ، پالرمو ویولت ، پچولی بلوند و عود بخور. لیناری رایحه های جدید استیت و سیلو ، و همچنین عطرهای فردی را که در سال ۲۰۱۹ استشمام کردیم ، کاپلی د اور و دراگو نرو) را معرفی کرد. فلورنشن تیاترو فرگرنز انیچ مجموعه جدید رایحه خانگی دایامنت (سنت اف ارت ) را ایجاد کرد که توسط سیمون اندرولی ایجاد شده است. کریستین تورتو مورد علاقه ماعطر دیگری (شمع و اسپری خانگی) ، توبروز را معرفی کرده است.

Fragranze 2021 – For Your Home and for Yourself 5 - عطر فرگرنز 2021

در آینده نزدیک ، لورنت مازون طرفداران خود را با رایحه جدید پیور سنسوال اورکید ، که طرفدار ارکیده حسی معروف از سال ۲۰۱۲ است ، خوشحال می کند. مارک فرانسوی ام.میکالوف محبوبیت یلانگ این گولد ، رویال ماسکا ، پیور اکستریم را در غلظت های جدید شهد دوباره معرفی کرد. تمیز ، سرسبز و زیبا ادن فالز جدیدترین عطر این برند است. اولیویر دوربانو دو عطر جدید ، آرم و کوارتز زد .ارت.زد کوانتیک ۱۷: ۸ ، برای مجموعه وان الکمی خود ، در بطری های استوانه ای ساده را روانه بازار کرده است.

الموندو
معرفی عطر مردانه مورر اند ورتز تاباک من گراویتی

Fragranze 2021 – For Your Home and for Yourself 4 - عطر فرگرنز 2021

استیت اف مایند جدیدترین اوپن مایند در فضای باز خود را با چای ، جلبک دریایی و طعم دود معرفی کرد. من قصد دارم به زودی آن را برای شما مرور کنم. استپ ابورد دومین مجموعه خود را (اولین مورد در مورد رایحه های میلان) که به مترو در لندن – ” اختصاص داده بود ، به نمایش گذاشت. اورمی چهار عطر را که درسال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ – طراحی شدن را آورده است. یو دی ای کت اولترا اینتنس, وودی اند فرگرنت. اسپایسی (کلاو), لیس وایت فلورز; بیوتیفول توباکو مای توکسیدو; اند ا نیو ورژن اف او اچ دنیم, او اچ دنیم اکستریم (فرش گرین توبروز یونیسکس).

Fragranze 2021 – For Your Home and for Yourself 3 - عطر فرگرنز 2021

نام تجاری جدید ایتالیایی IANNE با پنج عطر فوق العاده غلیظ (ادو پرفیوم) با الهام از شهر ساحلی آمالفی در ساعات مختلف روز رونمایی شد: ، سیداسک ، سانون ، ایون ، موناین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *