دانستنی های عطر

عطر فرنچ والتز گلف له فلور

تایلر، د کرییتیو:  عطر مشترک فرنچ والتز گلف له فلور
French Waltz Golf Le Fleur for women and men

توسط الموندو

تایلر، رپر و تهیه کننده آمریکایی، د کرییتر (تایلر گریگوری اوکونما)، تحت نظارت برند جدید خود گلف له فلور، اولین عطر خود را به نام فرنچ والتز روانه بازار کرد.

در اواخر سال ۲۰۲۱، رپر مارک مد جدید گلف له فلور را معرفی کرد که قبلاً در مارک های اد فیوچر و گلف ونگ شرکت کرده بود. این برند سطح بالایی دارد و لباس، کفش و لوازم جانبی مد ارائه می دهد.

در حالی که عطر را برای wwd توصیف می کرد، تابستان های کودکی، خستگی و گرما را که هنگام بیرون آمدن از استخر احساس می شد،. یا در تور بودن، حس ماجراجویی، دوچرخه سواری در میانه ناکجاآباد،را مطرح کرد

او همچنین از مرحوم ویرجیل آبلو، طراح پیشگامی که لباس های خیابانی را به لوکس رساند و به او کمک کرد مواد خاصی را از اروپا تهیه کند، یاد کرد.

این عطر با همکاری CPL Aromas مستقر در بریتانیا و عطرسازان الکساندرا کوسینسکی و جولی پلوشت تولید شده است.

French Waltz Golf Le Fleur for women and men 1 - عطر فرنچ والتز گلف له فلور

ادوپرفیوم جدید مجموعه مد را با تراوش کردن همان حس تکمیل می کند. هر جزئیات عمیقاً در DNA برند لوکس کار، سفر و رنگ‌های پاستلی ریشه دارد.

این عطر از گل رز و مشک است که گفته می شود تجمل و شخصیت رنگی را به تصویر می کشد.

“والس فرانسوی در حال چرت زدن در باغ است و از خورشید به عنوان حوله ای برای خشک کردن دانه های باقیمانده آب دریاچه استفاده می کند. بوی گلبرگ های مرطوب یاس در هوا می چرخد، در حالی که نکاتی از ماندارین و ماگنولیا چوب صندل درخشان را تقویت می کند. شیرین و در عین حال گلدار. والتز فرانسوی یک مشک رز است که برای همه ساخته شده است.”

الموندو
عطر ادکلن تام فورد کاستا آزارا پرفیوم

نت آغازی: ماندارین، گلابی ناشی، لیچی، مگنولیا
قلب: میموزا، یاس، گل رز، زنبق دره
پایه: مشک، چوب صندل

فرنچ والتز به صورت ادو پرفیوم ۱۰، ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری موجود است. این عطر در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۲۱ در وب‌سایت رسمی عرضه می‌شود. عطر ۱۰ میلی‌لیتری با قیمت ۴۰ دلار، ۵۰ میلی‌لیتر ۱۵۰ دلار آمریکا و ۱۰۰ میلی‌لیتر با قیمت ۲۰۰ دلار به فروش می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *