دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن دیزل فیول فور لایف

این فلاسک را هم دارید؟ پوشیده شده از پارچه درشت خاکی مخصوص خمیر و فرسوده ، به عمد با بخیه های بزرگ با زیپ ، با درپوش درپوش رشته ای دوخته شده است … این شبیه یک فلاسک ارتش یا فلاسک است. یک مورد منفعت طلبانه به دور از لوکس بودن. چیزی که باید در هر خانه باشد ، به هر حال.

Diesel Fuel for Life Homme Eau De Toilette For men 125ml 4 1 - معرفی عطر ادکلن دیزل فیول فور لایف

وقتی اولین بار آن را به دست گرفتم و نام Fuel for Life را که با حروف خشن نوشته شده بود و شعار “با احتیاط استفاده کنید” را خواندم ، فکر کردم: “آیا واقعا عطر ودکا است؟ نمی تواند! آنها آن را فقط برای بازار روسیه راه اندازی نمی کنند. این رایحه احتمالاً عطر آبزی و شفاف دیگری با موضوع آب تمیز است. “این عطر شیرین پودری بود ، در حالی که مارک تجاری قول می داد که بطری حاوی” اکسیر سکسی و پرانرژی ، جوشانده گل آنیس ، تمشک و هلیوتروپ “

سپس ، در سال ۲۰۰۷ ، این مرد با پیراهن سفید دکمه دار و جلیقه تیره – آستین های بالا زده ، و فلانک lدیزل فیول فور لایف را در دست داشت ، نگاهی از زیر ابروها ، در همه فروشگاه های عطر ایستاد. در حقیقت ، چهار قهرمان تبلیغات وجود داشت: من به یاد می آورم که یک مرد خوش تیپ و زیباتر بدون پیراهن ، در جلیقه ای روی بدن برهنه خود بود. من به یاد می آورم که چگونه از این چهره های تبلیغاتی در فروشگاه ها ، که به طور ناگهانی در همه جا ظاهر می شدند ، از ناکجاآباد – به طور مسطح ، آنها تقریباً از دید محیطی غیرقابل مشاهده بودند – ترسیدم و ناگهان بسیار نزدیک ظاهر شدند.

الموندو
عطر ماي جو جو ايندولت پاريس

Diesel Fuel for Life Homme Eau De Toilette For men 125ml 2 1 - معرفی عطر ادکلن دیزل فیول فور لایف

فیلم های زیادی با شعار Are You Alive وجود دارد؟ با استفاده از شخصیت های مختلف – بیشتر از آن که عطر زنانه Fuel For Life به طور همزمان راه اندازی شد. هر قهرمان در مکان های تاریک قدم می زد ، جایی می دوید ، در تاریکی یا گرگ و میش وارد می شد و می پرسید آیا بیننده احساس زنده بودن می کند؟ یک سوال عجیب – مرده ها به رایحه احتیاج ندارند.

کمپین تبلیغاتی – تلویزیون ، مجلات ، رادیو و تبلیغات – عالی کار کرد و جوایز تبلیغاتی مناسب خود را گرفت. در سال راه اندازی ، پروژه Fuel for Life Diesel (عطرهای مردانه و زنانه با هم) با فروش ، سومین محصول بزرگ جهان بود ، در شش ماه اول ، فروش در ایالات متحده به ۳۵ میلیون دلار رسید و این میزان موفق ترین پروژه عطر دیزل در کل تاریخ نام تجاری.

Diesel Fuel for Life Homme Eau De Toilette For men 125ml 5 - معرفی عطر ادکلن دیزل فیول فور لایف

عطر ادکلن دیزل فیول فور لایف توسط دو عطرساز بسیار مشهور – آنیک مناردو و ژاک کاوالیر ایجاد شد – و آنها آن را به یک ماده جذاب معطر ، کمی شیرین تر ، پر ادویه و تمیزتر از رقبای خود در خانواده تبدیل کردند. نه یک کالای لوکس ، بلکه یک کالا.

می توانم بگویم که این عطر ایده های آرایشگاه Le Male Jean Paul Gaultier را با دهانه شیرین تر ، گل گلی سفید و یک گلدان بالزامیک مشکی بسیار خشک توسعه می دهد. به نظر می رسد که آنیک مناردو یک پودر پودری جادویی و شیرین را پیشنهاد کرده است (او در ایجاد عطرهای مغناطیسی سکسی عالی است) ، در حالی که ژاک کاوالیر با گنجاندن اسطوخودوس و اتو کشیدن با مشک سفید ، آن را مردانه و پرانرژی کرد.

الموندو
معرفی عطر زنانه نائومی کمبل هی یر تو استی

معلوم شد نوعی دوش متضاد است – ابتدا طراوت اسطوخودوس ، شمعدانی و گیاهان معطر تلخ ، سپس شیرینی و گرمای انیسون ، انیسون ستاره ای ، مشک ، کومارین و هلیوتروپین (البته با بوی داغ فلز آهن.) دو قسمت عطر ادکلن دیزل فیول فور لایف- اسپرت و اغوا کننده – به زنان قول می دهد که قدرت رام شده یک ماشین آرام (به ویژه اگر انواع مردها را در این تبلیغات بخاطر بسپارید). شاید این دلیل این است که زنان بو را دوست دارند؟ من در ترکیب هیچ بوی تمشک یا سوخت دیزل نمی شنوم – فقط بوی شیرینی است که با طلق سفید مخلوط شده است. Sweet Brut Faberge از سبز به سفید رنگ شد.

Diesel Fuel for Life Homme Eau De Toilette For men 125ml 3 1 - معرفی عطر ادکلن دیزل فیول فور لایف

عطر ادکلن دیزل فیول فور لایف هنوز به صورت آنلاین و در فروشگاه ها موجود است. به بطری های استاندارد ۷۵ و ۱۲۵ میلی لیتری که با برزنت پوشانده شده بودند ، بطری های شیشه ای ۳۰ و ۵۰ میلی لیتری با نام محدب روی شیشه ، اضافه شدند. قیمت یک بطری ادوتویلت در حال حاضر از ۳۰ تا ۱۵۰ دلار است. من نمی دانم وقتی عطرهای دیزل به جریان اصلی تبدیل می شوند و عطرهایی با موضوع حشیش در بسیاری از مجموعه های مارک های طعم دار ظاهر می شوند ، زیرنویس “Legalized” در حال حاضر برای چه مواردی اعمال می شود؟

Fuel for Life Homme Diesel for men

عطر ادکلن دیزل فیول فور لایف

عطر ادکلن دیزل فول فور لایف عطری است معطر و خوش بو برای آقایان. عطر ادکلن دیزل فول فور لایف در سال ۲۰۰۷ راه اندازی شد. عطر ادکلن دیزل فول فور لایف توسط آنیک مناردو ژاک کاوالیه ساخته شد. نت های برتر عبارتند از انیسون و گریپ فروت. نت های میانی تمشک و اسطوخودوس هستند. نت های اصلی عبارتند از گل آفتاب پرست روایح چوبی

الموندو
عطر کوکو و برگاموت

نت های برتر: انیسون و گریپ فروت؛

نت های میانی: تمشک و اسطوخودوس ؛

نت های پایه: نت های خشک چوبی و هلیوتروپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *